Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szivargyujtó helyett az FM...

Szivargyujtó helyett az FM transzmittert szeretném a helyére. Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
A szivargyujtó működik, hőt ad mikor kell. Viszont nekem nincs rá szükségem. FM Transzmittert akarok be tenni a csatlakozóba

2021. okt. 6. 09:35
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Akkor tegyél.
2021. okt. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tennék. Viszont szeretnék tanácsot kérni hogyan is tudom ezt a helyére tenni. Próbáltam kihúzni. Viszont akkor életbe lépett és fűteni kezdett a gyűjtó
2021. okt. 6. 09:50
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Szivargyújtót kiveszed a helyéről, bedobod a kesztyűtartóba és bedugod helyette a transzmittert. Ennyi.
2021. okt. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Esetleg valaki tudna videót róla mutatni, saját magam is meg tudom csinálni gondolom akkor :D
2021. okt. 6. 10:08
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Kihúzod a szivargyújtót az fm transmittert meg beszúrod.
2021. okt. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Én sem értem hogy mi a probléma pontosan. Ha a szivargyújtód nem csak egy aljzat, hanem benne van az a tekercsszerű izével megáldott fűtőegység is, akkor azt szépen eltávolítod: kihúzod az aljzatból. Utána a lyukba (aljzatba) bedugod a transzmittert. Kb ennyi.
2021. okt. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__11..

Nem bajban lehetsz ezzel a szivargyujtó aljzattal.

2021. okt. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A szivargyújtót mindenféleképpen ki kell húzni mert különben nem tudod meggyújtani a cigarettát vele. Húzd ki, mintha cigizni akarnál és dugd helyére a transzmittert. Lehet hogy szorul kicsit erőteljesebben kell kihúzni vagy lenyomni és kihúzni.
2021. okt. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! A probléma megoldva! Nem volt hasonlóban részem, szorult amikor ki húztam volna. Nem értettem pontosan a mechanikáját,de rájöttem végül, és az FM Transmitter is müködik :)
2021. okt. 9. 00:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!