Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet e benzin kúton/boltban...

Lehet e benzin kúton/boltban motoros bukósisakot viselni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nemrég lett meg a jogosítványom. Édesapám azt mondta, hogy erre valamilyen törvény vonatkozik amit én nem találok. Azzal indokolta, hogy nem lehet felismerni az arcodat ami gyanússá teszi őket, hogy lehet, hogy ki próbálod őket rabolni vagy valami ilyesmi.

2021. okt. 16. 07:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szinte mindig bukóban maradok. 7 év alatt 1-szer szóltak kb. Ott veszem csak le, ahol ki van rakva kis tábla. Amúgy kétlem, hogy van ilyen törvény. Max "nem illik" néhány ember szerint. Másrészt meg covid első évében amúgy is mindenki maszkban volt, azaz ugyanúgy felismerhetetlen, mint bukóban.
2021. okt. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Vedd le, vagy told fel a homlokodra, vagy vegyél nyithatsisakot. Illetlenség bukóban bemenni.
2021. okt. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem köszönni illetlenség... Egy jól illeszkedő bukót nem mindíg olyan jó am le-fel venni.

Cege valogatja, üzletszabalyzatban pl a trafikoknal benne van altalaban, hogy a full face maszk es a bukó nem ok.

2021. okt. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

Kutyát nem érdekli, én pl mindig kapucniban rohangászok, télen meg rendesen bebugyolálom magam a sállal.


Volt hogy szóltak miatta hogy nem illik, ilyenkor annyit mondtam "Nem kérdeztem!" és csá.

2021. okt. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
12%

Hát ezért mondják a motorosokra hogy bunkók...

Azok is vagytok hatalmasnagy bunkó parasztok. Ha hozzám jöttök a kútra nem foglak kiszolgálni ha nem veszed le a sisakot. :D

2021. okt. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
bachatod, a kasszánál csak a pénzt kell elvedd, bár még azt sem, lebacom eléd és slussz.
2021. okt. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát... most akkor nem a kapucnisok es sálasok a bunkók? :) Amugy ki mondja, hogy bunkók mi? Azt a nem elhanyagolható tényt hagyjuk is, hogy aki "motoros" az többnyire autós is.

Talán az a baj, hogy a motorosoknak nem lehet szelvedőt mosni, megtankolni és a kereknyomást is 99% maguknak állítják be? ;)

Inkább valami jogszaballyal vagy hasonlóval gyere a bukóviselesről 5-ös, nem kell a fusztrált osztalyharc.

2021. okt. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!