Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szervizesek szeretik, ha le...

Szervizesek szeretik, ha le van takarítva az autó?

Figyelt kérdés
Futóművi szerelés lesz leginkább... Megsprickoljam kicsit a kerekek környékét a kézi mosóban? Vagy jobban látni úgy a hibákat, ha retkes?
2021. okt. 20. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

mosd le, ők is jobban szeretnek tiszta környezetben dolgozni

motortérre ez nem igaz, ott jó, ha látják az olajfolyást

2021. okt. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen
2021. okt. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nyilván ne álljon rajta 3cm vastagon a sár, de amúgy tök mind1, így is úgyis olajos/zsíros lesz.
2021. okt. 21. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Maximálisan. Attól, mert autószerelő vagyok, ami óhatatlanul kosszal jár, attól az nem azt jelenti, hogy szeretem, amikor három kiló fos szakad a nyakamba. Na meg ugye az sem mindegy, hogy azért rakok beülőt/kormányvédőt az autóba, hogy én ne koszoljam össze az autó belsejét, vagy hogy az ne koszoljon össze engem. Olajfolyás esetében pedig a motormosás is fontos, mert nagyon sokszor látunk olyan autót, ahol a tulaj olajfolyásra panaszkodik és nem hajlandó elfogadni, hogy az olaj eredete nem meghatározható, mikor hónapok óta folyik, végigfolyik mindenen, ráadásul a menetszél is szétcsapja és lehetetlen megmondani, hogy honnan indul.


Szóval összességében nem árt. Ha nem folyik az olaj, vagy csak kicsit, akkor a motormosás nem szükséges. De legalább a nagyja sarat csapasd le róla, meg egy gyors porszívózás/portörlés, ha belülről el van hanyagolva. Télen pedig ha leesik a hó, akkor legalább a nagyját kotord le róla, mert beáll a műhelybe és Balatont csinál. Hidd el a te érdeked is, mert ha havasan áll be, akkor az első fél óra azzal fog elmenni, hogy takarítjuk a havat/vizet.

2021. okt. 21. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az észrevételeket!
2021. okt. 26. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!