Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 40 éves férfiként mennyire...

40 éves férfiként mennyire nevetséges Suzuki Ignissel vagy Opel merivával járni?

Figyelt kérdés
Most egy G Astrám van de már kezd lepukkanni. Gondoltam veszek egy ilyen magasabb építésű autót. Az tetszik,hogy könnyű beszállni,meg nem akad föl sehol az alja. Éreztem azt is,hogy pattogósabb,billegősebbek is,de nem zavar mert nem szoktam sietni.Szinte csak idősebbeknek látok ilyet,azért gondoltam kicsit viccesen néznék ki benne.Szerintetek?
2021. okt. 21. 19:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Az a vicces, hogy 40 évesen már te sem a fiatalok közé esel.
2021. okt. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Magadnak veszed az autót vagy a szomszédodnak aki erőn felül vette a sajátját?
2021. okt. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
40 éves ember egy 4 éves értelmi szintjén.
2021. okt. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is magadnak veszel autót szóval dönts te.
2021. okt. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
3%

Múltkor azt mondták egy rádióműsorban, hogy az alacsony értelmi szinten lévők vesznek Suzukit.

Úgy látom igaz az állítás.

2021. okt. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ja meg az 5ös is.
2021. okt. 21. 20:53
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
Mondom én, hogy a kérdező egy 4 éves értelmi szintjén van...
2021. okt. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
96%

De most őszintén, miért lenne ciki egy Meriva, ami egy családi autó?

A Meriva nagyobb testvére a Zafira, ami pedig 7 személyes egyterű.

2021. okt. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
96%

Egy 40 éves embert még nem mondanék kimondottan idősnek.

Kérdező, te tudod, neked kell tudnod, hogy számodra megfelel-e vagy sem. Miért érdekel, hogy ki mit gondol róla?! A saját pénzeden, magadnak veszed, nem?

Én 38 éves vagyok. És egy K Astrával járok. Nekem tökéletesen megfelel. Nem érdekel, ha mások szemében vicces-e vagy nem. Nekem tökéletesen megfelel. Kényelmes, jól fogyaszt, mindenhova elvisz. a fenntartása sem terhel meg. Innentől kezdve nem érdekel, hogy mások mit gondolnak róla. Majd hó ők fizetik, akkor beleszólhatnak. Addig nem! Soha nem bántam meg, hogy ezt vettem újonnan és nem egy használt, külföldről behozott prémium autót.

2021. okt. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
39%

Az ember azt gondolná, hogy mire valaki 40 éves lesz, addigra eljut az "érett férfiasság" valamilyen szintjére, és nem az óvodás farokméregetésnél tart. 40 éves korban itt már válaszolni szoktak, nem kérdezni. Illetve tényleg normálisan megfogalmazott és szakmai kérdések előfordulhatnak ebben a korban is, de nem ilyen "az én papám kocsija akkor is gyorsabb" szintű baromságok.

Egyébként nem ciki az Ignis. Sőt, semmilyen autó nem ciki. A ciki egy érett (?) felnőtt (??) embernek megkérdezni azt, hogy ciki-e. Mert ennyi idős korra az identitásának már nem mások véleményétől kéne függeni.


Szóval 12 éves hisztis kislányként sem ciki az Ignis (nem érdekel mi van a lábad között, a férfiségen még dolgozni kell).

2021. okt. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!