Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A jobb állapotú gumikat első...

A jobb állapotú gumikat első kerekes autónál előre, vagy hátra érdemes rakni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Első kerekes autóról lenne szó, és arra gondoltam érdemes lehetne megcserélni a gumikat, mert elől kopottabbnak láttam, mint a hátsót, ezért kicseréltem őket. Téli gumikról lenne szó. Jól döntöttem?
2021. okt. 22. 23:10
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Hatra mert az elejét még tudod iranyitani de a hatuljat nem, igy jobban jarsz ha az tapad.
2021. okt. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Na bakker :/ akkor cserélhetem meg. Abban bíztam,hogy ugye első kerekes és így az első kerék a fontosabb.
2021. okt. 22. 23:15
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Emlékeim szerint hátra.
2021. okt. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem előre kell a jobb, mivel kormányzó kerék, de nem biztos.
2021. okt. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Olvastam most egy két infót erről, és a hátsót ajánlotta mindenki, de sokan azt is írták, hogy az első, mert az a kormányzott kerék, és ha ott elvész a tapadás akkor hiába van hátul jó gumi, az autó "leesik" az útról.
2021. okt. 22. 23:32
 6/9 anonim ***** válasza:
2021. okt. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg is csuszik az elejét kormany tekeresevel tudod kompenzalni. Erdemes nezni viedeokat olvasni, hogy ha megcsuszik a kocsi merre kell tekerni a kormanyt, hogy ne legyen nagyobb a baj. Arra tekered a kormanyt amerre megcsuszik a hatulja igy elkerulod, hogy mad max köröket rajzolj az úton. Az eleje max atcsuszik parton de mivel azon van a nyomatek az nem fog megcsuszni, a hatulja fog csuszkalni azt erdemes minimalizalni.
2021. okt. 23. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32%

A kormányzott kerékre kell a jobb gumit tenni, plusz még itt a hajtás is van.

Hátsók azok csak ott elgurulnak.

2021. okt. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én amiatt pördültem meg, mert a kopottabb téli volt hátul.

Ha az eleje indul meg azt simán finom kormánymozdulatokkal vissza lehet hozni. De ha a hátulját kidobja ott egy amatőr semmit nem tud csinálni.


Úgyhogy mindenképp hátra tenném a jobbat.

2021. okt. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!