Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért hoznak haza németből...

Miért hoznak haza németből autókat? Olcsóbban adják?

Figyelt kérdés

2021. okt. 23. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Aha, nem csak az ár de a kilóméter is kisoványodik mire ide érnek.
2021. okt. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Koaxk Ábel ***** válasza:
Nekem pl.: Németországi autóm van, én speciel azért vettem külföldről, mert ebből a típusból Magyarországon nincs darabszám! Kapható volt ugyan itthon, de irreálisan drága volt akkoriban, így saccra, jó ha pár darab van belőle forgalomban. Így mivel konkrét vágyam ez volt, nem igazán tudtam az itthoni nem létező kínálatból válogatni!
2021. okt. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy azért mert olcsóbb vagy itthon nem lehet beszerezni azt a fajtát vagy ahhoz alkatrészt
2021. okt. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Pl a dizelektől kint szabadulni akarnak ezért mélyen ár alatt mennek, meg pl a németek általában jobban odafigyelnek az autóikra, és szinte minden létező extrát belekérnek újonnan.
2021. okt. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Németben ki lehet fogni jobbakat ha értesz hozzá. Plusz 1500 euró alatti autóknak nincs értéke, főleg ha magánszemélytől veszed nagyon keményeket lehet alkudni. Itthon 800 ezres autót alkuval simán 400-ból elhozod.


Azt már nem mondanám, hogy tuti minden autó kint megkapja a kötelező szervizeket időben. Általában amíg garanciás addig hordják a márkaszervizbe utána nem feltétlen van időben minden elvégezve.

2021. okt. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
Én csak azért hoztam, mert odakint 8 évig ezt használtam, és a szívemhez nőtt.
2021. okt. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!