Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezek a dolgok szerintetek...

Ezek a dolgok szerintetek mire utalhat?

Figyelt kérdés
Ma amikor elindítottam a kocsit akkor elkezdett rázkódni és kb rögtön le is fulladt (kijött a piros aksi jel). Aztán mikor újra elindítanám már be se akar indulni, ezt igy csinálta 2-3x. Aztán már beindult de rögtön ki is gyulladt a check engine jel és villogott meg továbbra is rázkódott az egész kocsi. Enyhe benzin szagot is éreztem bent. Szerintetek ez mitől lehet? Tesóm azt mondta talán nem dolgozik az egyik henger. Amúgy VW Golf 2.0 FSI-ről van szó.
2021. okt. 24. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Én üzemanyagpumpára gyanakodnék, nálam akkor csinált ilyet mikor bedöglött.
2021. okt. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A tesód is annyit ért hozzá mint te.

Lehet hogy minden henger szarul megy, de a benzin szag ettől független lehet.

Kikellene olvasni.

2021. okt. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát nem is írtam hogy értünk hozzá csak mondott valamit :D el lesz víve diagnosztikára, csak gondoltam megkérdezem hogy kb mire számítsak?
2021. okt. 24. 20:35
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kb bármi lehet, ki kell olvasni a hibakódot
2021. okt. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 krwkco ***** válasza:

"Tesóm azt mondta talán nem dolgozik az egyik henger."

Igaza lehet.

Lehet gyujtásprobléma. Vagy esetleg túl sok/túl kevés benzin miatt nem gyujtható be a keverék.

És nem biztos, hogy a kiolvasás egyértelműen mutatja majd a hibát.

2021. okt. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!