Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olyan problémám van hogy van...

Olyan problémám van hogy van egy Mazda 3 Bk 1.6 mz-cd autóm és 60 km/H sebességtől négyesben nagyon lassan gyorsul fel, egy hibát tudunk hogy egyik gyertya bele van kokszolodva, de elvileg ennek nincs köze a gyorsulashoz, van ötletetek mitől lehet ?

Figyelt kérdés
EGR, uzemanyagszuro cserélve, jó, légszűrő olaj is jó, befecskendezok is

2021. okt. 26. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálam akkor csinálta amikor az egr nem volt jó. Szervízben csinálták, kihoztam 2 hét és újra vinni kellett és ismét egr volt a baj.
2021. okt. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát nem írja hibának : / , még azt vettem észre hogy 3 fordulattól 4 ig iszonyatosan lassan megy fel a fordulat és a kelleténél jóval hangosabb mint régen volt.
2021. okt. 26. 23:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Dizel?
2021. okt. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, ja még annyi hogy négyesben padloig kell nyomnom a pedalt hogy gyorsuljon, többi fokozatban nem.
2021. okt. 26. 23:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért van a 4.-ben mert már ott jön elő a motor gyengesége.

A többi fokozatban is pont olyan gyenge , csak nem érzed.

Egy becsületes karbantartás megoldaná ezt.

Nekem is hasonló bajom volt.

Még a tankot is leszedtem és kitakaritottam, mert ott is elvolt dugulva.

EGR szelep takaritás, szelephézag beállítás, főszűrő csere.

Sőt már kínomban mindent szét szedtem és találtam egy szelepet , nyomásátalakitó

[link]

ez úgy össze volt rozsdálva, rohadva hogy széthullt az egész belseje.

Szóval mindent de mindent megcsináltam és azóta olyan jó lett hogy jobb mint újkorában .

Azelőtt amig alig ment evett 8 litert most meg a 6 bőven elég neki akárhogy megyek vele.

De ez nem mazda.

2021. okt. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
* és még közben a porlasztókat is kiszedtem és bemértük, de az tökéletes volt.
2021. okt. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!