Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül egy teljesen...

Mennyibe kerül egy teljesen gyári, zárt, natúr, üres (még belső átalakítás előtti) nyerges félpótkocsi? Ha különböző árak vannak milyen "tól-ig" ártartomány között mozognak az üres, gyári, zárt (nyergesekre csatlakoztatható) félpótkocsik árai?

Figyelt kérdés

2021. nov. 2. 08:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Menj fel oda ahol árulnak, hirdetnek ilyet és meglátod.

Itt biztos nem kapsz erre választ.

2021. nov. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Módosítom tehát a kérdésemet:


Milyen keresőszavakkal keressek rá (angol/német is jöhet!) a fent olvasható teljesen gyári (azaz: új), még átalakítás előtti (azaz: üres, natúr) zárt fél pótkocsik árazására?


Nem tudom újonnan hol hirdetnek ilyet. :)

2021. nov. 2. 13:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem vagyok kamionos, nem tudom, mit jelent, hogy "belső átalakítás előtti", de járművek, pótkocsik, stb... a hasznaltauto.hu-n is vannak. Legfelső sorban ki kell választani a pótkocsi ikonját, kivitelnél megadni a dobozost és kapsz pár találatot, amiből szemezgethetsz.

A truckscout24.hu-n Európa-szerte tudsz keresni.

2021. nov. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az végülis mindegy. Polcok, szekrények, bútorok, vezetékek, stb. be- és felszerelése értendő ezalatt. Ezektől mentes állapot.


A Truckscout linket azonnal megnézem!


Köszönöm!

2021. nov. 2. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!