Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mazda 3 Bk 2.0 dízelnél...

Mazda 3 Bk 2.0 dízelnél kicsit lassabban húz az autó néha menet közben mintha nem kapna üzemanyagot majd kilő utána megint lomha, alapjárati ingadozás is van de nem mindig, mintha majdnem lefulladna de nem,szerintetek nagynyomás szivattyú gyanús ?

Figyelt kérdés
270000 km van benne, üzemanyagszűrőben 13000 km van, hideg motornál ritkábban csinálja , meg talán kicsit gyorsabb is, mindig indul pöcre, füst egyáltalán nincs, menet közben néha le is fulladt, majd 2 perc múlva beindul.

2021. nov. 2. 09:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Hasonló volt az első generációs focussal, annál az egyik gyertya kiégett ergo 3 henger ment csak. Off szervízbe elviszed, azt cső.
2021. nov. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ebben izzítógyertya van ha ki is lenne égve max hidegen nehezen indul vagy szervízüzemmódba rakna,tuti megy mind a 4 henger mert tudok menni vele 180nal autópályán, csak kb 20%al csökkent a gyorsulás meg a többi tünet van .
2021. nov. 2. 10:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahogy egyes írja: szerviz. Ezért van. A Gyakori Kérdések nem arra van, hogy autót szereljünk rajta. Ha valami nem jó benne, ráadásul ilyet csinál, hogy menet közben lefullad, akkor kérdés nélkül szerviz.
2021. nov. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze nyilvánvaló, csak mondom ha egy üzemanyag szűrő csinálja azt én is ki tudom cserélni, ha nagyobb gond akkor szervíz.
2021. nov. 2. 10:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Dugulás is lehet, végig kellene menni a tanktól a motorig.

Nekem akkor volt ilyen amikor a tankban volt egy csomó kosz és hol tudta szívni hol nem.

Levettem tankot és kimostam teljesen. Igaz hogy elég szar meló levenni.

2021. nov. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Neked milyen autó van ?
2021. nov. 2. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!