Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mostanság mennyi idő a jogosít...

Mostanság mennyi idő a jogosítvány megszerzése ?

Figyelt kérdés
Lehető legsürgősebb esetben, vezetés megy tehát nem nulláról kezdeném.
2021. nov. 4. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Iskola és oktató leterheltség függő.. bem lehet ezt így megválaszolni. Van olyan iskola ahol felárért gyorsabban megszerezheted
2021. nov. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Esetleg valaki ismer ilyet Borsod megyében ahol gyorsabb , akár felárért ?
2021. nov. 4. 19:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi vagyunk a legnagyobb város a közelben (Vác) ezért van vagy 10 autósiskola amik most jelenleg fullon vannak. A leállások alatt nagyon sokat megcsinálták online a kreszt, így most felhalmozódtak a tanulók + még vannak a régiek. Jelenleg fél évnél korábban nem tudsz időpontoz kapni vezetésre, maximum ismerőssel/ kapcsolattal (és ez ellen nem tudsz mit csinálni, kivéve ha neked is van).


Nekem augusztus 26 óta kell várnom, de úgy néz ki jövő héten megyek. És ezt úgy, hogy előre vett a listáján az oktató, mert ismerős.


A legtöbben már inkább Pestre mennek inkább vezetni, mert ott kevesebbet kell várni. Csak előbb utóbb ott is fel fognak halmozódni.

2021. nov. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3. Borsod megyei vagyok így max Szabolcs megye ami belefér még nekem Pest nagyon messze van oda járni vezetni, nem is csak a pénz miatt de időben is sok felmenni
2021. nov. 4. 20:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!