Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Budapesten büntetnek kamera...

Budapesten büntetnek kamera alapján?

Figyelt kérdés

Vidéki vagyok, és ma az 5.kerületbe kellett mennem autóval.

Egy hibát biztosan elkövettem, balra kanyarodtam ott ahol tilos, de csak utólag jöttem rá.

Illetve lehet, hogy egy "kivéve BKK" behajtani tiloson is bementem, ugyanis buszsávba érkeztem, és gyanús. (máshol láttam ilyen táblát, és az is buszsávba érkezett, így jöttem rá)

Nagyon stresszeltem, tudom, hogy "hogy van jogosítványod" meg stb, de nagyvárosban is ritkán vezetek, nagyon erős volt most nekem ez a Budapest.

Rengeteg feltúrás, össze-vissza sávok, és igen megzavarodtam.



2021. nov. 12. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
18%
El nézik az első esetekben,ha nem ismernek. figyelmeztetés lesz.másodszora vagy soakdszora büntetnek
2021. nov. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,h kapnál bármit is.. aztán lehet én tévedek..
2021. nov. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kamara alapján ilyen jellegű dolgokért nem.
2021. nov. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Koaxk Ábel ***** válasza:
100%

Sajnos vannak olyan részek, ami kifejezetten kedvelt ilyen szempontból:


A Kolosy Térnél egy időben a Szépvölgyiről (hév irányából) nem lehetett jobbra rákanyarodni a Lajos utcára, az ott pl rendszeres bírságoló hely volt kamera alapján, ahogy néztem változtattak itt azóta a szabályokon, de több ilyen hely volt amire nagyon rámentek és kamera alapján bűntettek!


Pólus környékén is volt egy ilyen de erre most nem emlékszem, hol van, vagy volt.


Összességében nem ez a jellemző, ezt általában akkor szokták figyelni, ha notórius szabálytalankodó hely alakul ott ki, azért logikusan végig gondolva iszonyat kapacitás kéne a térfigyelőket 0-24-ben real time megfigyelni!

2021. nov. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!