Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi rosszat követtem el?

Mi rosszat követtem el?

Figyelt kérdés

Ma haza felé jövet be akartam kanyarodni a falunkba vezető útra. Ketten jöttek mögöttem szemből senki egy autó akart kikanyarodni, de mivel látta hogy kint az indexem ki is kanyarodott még mielőtt én oda értem volna, ahogy ő elment mellettem felnyomtam a reflektort, hogy pontosan lássam hol is az elágazó (egyáltalán nincs kivilágítva és egy beton oszlop is van közvetlenül az elágazó mellett), de mint írtam se szemből nem jött senki, és a kikanyarodó is elment addigra, hogy ne zavarja az én lámpám. A mögöttem lévőknek nem kellet megállni csak lelassitani (ahogy az egy ilyen helyzetben természetes). De a dudára mégis rá feküdt a mögöttem kettővel jövő autós. Mindíg így kanyarodtam be és még sose okozott problémát senkinek. Mit rosszat követtem el ezzel?


Normális válaszokat várok csak a témával kapcsolatban. Köszönöm szépen!



2021. nov. 12. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Mi rosszat követtem el?"


Semmit.

2021. nov. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Két napos forgalmi szitu: kereszteződésben állok (stop táblám van) amit villamosvonal keresztez, jobbról és balról is jött a villamos. A balról jövő elment előttem, jobbról már elindult a 100 méterre található megállóból, mire a mögöttem álló rám dudált. Milyen hibát követtem el? Tegnapi forgalmi szituáció: kereszteződésben egyik autó belerohant a másikba, az autót, amelyikbe belerohantak hárman próbálták arrébb tolni, hogy ne a kereszteződés legközepén álljon. Valami idióta meg mindeközben az egyik feltorlódott sorban ráfeküdt a dudára. Az emberek többsége kb idegbeteg nap végére és ez sokak vezetési stílusán is tükröződik. Szerintem sokan azzal vezetik le a feszültséget, hogy fél kezük feszt a dudán landol mikor meg kell állniuk.
2021. nov. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Koaxk Ábel ***** válasza:
100%

Vezetésben nem kell lelkizni! Sok idióta van!


De még ha valami hibát elkövettél volna is, xarni rá, ha nem bírja kivárni, előzzön meg, kerüljön ki akármi!


Közlekedésben sokkal többen bátrabbak mint általában, mert "megvédi" őket a fém bódé, úgyhogy az aki lesütött szemmel nem merne egy beszólásra visszaszólni is hirtelen Rambo lesz! Ez ilyen... Gondolom friss jogsis vagy, hogy így a lelkedre veszed, nem kell! Főleg ne rágódj ilyeneken!

2021. nov. 13. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Koaxk Ábel ***** válasza:
100%

"De még ha valami hibát elkövettél volna is, xarni rá, ha nem bírja kivárni, előzzön meg, kerüljön ki akármi!"


Ja erre még annyit, hogy általában dudálni azt tudnak, de ahhoz már kevés a tökösség, hogy meg merjen mondjuk előzni!

2021. nov. 13. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz vele, nagy az isten állatkertje!

Ezt akár az ilyen dudálóbajnokokra, akár pl erre is értem: Pont tegnap főútról szerettem volna balra mellékútra bekanyarodni. Indexet kiteszem, lelassítok. Egy autó a pont onnan a főútra szeretett volna kihajtani. Neki viszont stop táblája volt. De ez nem igazán hatotta meg, kivágott elém úgy hogy nekem kellett vészfékezéssel állóra fékeznem a kereszteződésben, különben összemegyünk. Nekem ilyen helyzetben még 21 év elteltével sem, mióta vezetek, nem az az első hogy beletenyereljek a dudába és nyomjam, hiba tudom, hogy nekem lett volna elsőbbségem. Inkább örülök, hogy ismét sikerült más hülyeségét kivédenem és nem lett semmi baj.

2021. nov. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!