Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik jó/legjobb kétütemű...

Melyik jó/legjobb kétütemű olaj? MIlyen tapasztalatok fűződnek hozzájuk?

Figyelt kérdés
Simsonba!!!Arol 2t -t mindenki szidja, én is. a favorit 2t-t is.Jelenleg metabondot keverek 1:50 be. szerintetek melyik olajat érdemes venni?
2010. szept. 4. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Én Repsolt használok.

Nem túl olcsó de nem kell vele spórolni mert nem kell az olajból sok. Én ebben az évben még csak 1L-t vettem és még nem gyulladt ki az olajlámpa.

2010. szept. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

castrol power 1 az rohadt jó... kb 4000ft / Liter de a castrol actevo sem rossz az kb 3400/liter


am nemtom miért szidják a arol 2t-t nekem is olyan megy a simóba v vmi olcsó lukoilos de semmi baja nincs. yamahámba meg ezek a drágábbak amiket írtam. komoly gépeknél nem éri meg olajon spórolni. simónak meg mindegy mert mikor gyártották hol vtam még ilyen komoly olajok mint a power 1 .

2010. szept. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Simsonnak se mindegy..

Az Arol egy kalap szar.

Kormol és nem olajoz.

Simsonba Repsolt rakok, az jó

2010. szept. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem nem kormolt nem füstölt...
2010. szept. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nem Simsonom van, de sima Repsol 2T-t használok, és ez teljesen jó. 2 tanács, csak full szintetikusat vegyél és, NE vegyél Racing feliratút egyik márkából sem!
2010. szept. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
MOL!
2010. szept. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én is nézegettem a Mol osat de nem tudom árban nem rossz de tényleg jó simson starom van.
2011. máj. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!