Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóvásárlás előtt álok, Mely...

Autóvásárlás előtt álok, Melyek a legnépszerűbb magyar oldalak autó kereséshez ?

Figyelt kérdés

#autó vásárlás keresés
2021. nov. 15. 01:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2021. nov. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
És magánszemélytől vegyél autót.
2021. nov. 15. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

#2 Semmivel nem jobb magánszemélytől vásárolni. Ugyanúgy átb*sznak, ha akarnak. Mindenki pénzt akar, nem csak a kereskedő.


Sőt, már csak azért is jobb kereskedőtől vásárolni, mert lekérdezhető. Például joautok.hu-n lehet őket értékelni, vagy google-ön is ki lehet keresni a cégjegyzéküket és megnézni az értékeléseket. Sokat elmond. Ha egy kereskedőnek van 50 értékelése és 4.8-as átlaga, akkor biztos lehetsz benne, hogy nem átb*szós cickányok. Ellenben egy 2 értékeléses, 1.5-ös átlagúról tudod, hogy kerüld el. A magánszemélyről meg tudod mondani, hogy kerülni kell-e? Nem hinném.

2021. nov. 15. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
hahu, jófogás, marketplace
2021. nov. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Így van, semmiben nem jobb egy magánszemély mint egy kereskedő. Mindkettőt átba$z ha át akar, illetve mindkettőből vannak becsületesek. Egyébként is el kell vinni állapotfelmérésre mielőtt megveszed, és az alapján kell dönteni. Nem kilométert veszünk, hanem állapotot. Egy 500 ezret futott autó is lehet rendesen karbantartott, és egy 100 ezret futott is lehet elhanyagolt.
2021. nov. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Hát bocsánat állapotot veszünk, de én egy 500 ezret hajtott autót nem veszek meg. Pörgethetik nyugodtan az órát lekérdezéskor úgyis kiderül valós e km vagy nem. Egyébként meg nagyobb az esélye annak, hogy egy kereskedő ver át. Nyilván köztük is van normális, de egyszer jártam úgy, hogy elmentem egy ismerőssel egy 2007es swiftet megnézni. Törve valóban nem volt, fék nem volt jó, klíma sem, a gumik azonnali cserések lettek volna. Próba út során kiderült, hogy a futómű sem 100as. És ez lett volna 1,1 millió. A vicc az volt, amikor a kereskedő megkérdezte mennyit adna érte. Ekkor mondtam, hogyha ezt tényleg akarja, hogy elvigyük még ő fizessen ezért. Eleve, ha autót megyek nézni bárkivel, viszek vastagság mérőt és akku állapot vizsgálót, illetve az autó hirdető szövegét. Makulátlan nem volt törve? És azt mutatja a vastagság mérő, hogy volt? Addig tartott a dolog. Új akksi, de indítási készsége alacsony? Szintén instant kiesés. Aki ennyivel átver, átver mással is.
2021. nov. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mind1 hol keresel autót. A lényeg mennyire van átvizsgálva. Nagyon fontos, hogy festékmérő+vizsga sor ha van rá lehetőséged.
2021. nov. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
ugyan ugy a flottas auto is lehet tokeletes, csak gondoltam megemlitem ha mar ennyire az eloiteletekben elunk...
2021. nov. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!