Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy elem fényezése 65 ezerért...

Egy elem fényezése 65 ezerért reális egy márkaszervizben?

Figyelt kérdés

Egy ajtómat kell újrafényezni, nincs cascom. Japán az autó, egy nagyon jó hírű szervizbe viszem (ott is vettem, új korától oda hordom) - de pl. rozsda szempontból mennyire "veszélyes" az ilyen? Ezt azt jelenti, hogy ott majd egyszer könnyebben elkezd rohadni az autó?


Köszi!



2021. nov. 15. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Márkaszervizben jóval drágább minden munka, viszont másik kérdés hogy milyen minőségben dolgoznak. Ha jó híre van akkor túl nagy gond nem lehet bár ez az összeg szerintem kicsit sok, de sajnos már ott tartunk hogy nem nagyon van sokkal olcsóbb ennél. Maximum maszek fele ennyiért megcsinálja de erősen megkérőjelezhető lesz a minősége én szerintem, de lehet kivétel is. Az autó ott fog könnyebben rohadni ahol már sérült a fényezés és van akár egy hajszál repedés amin bejut a víz akkor szépen lassan eltud indulni a korrózió.
2021. nov. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Toyota márkaszervízben egy lökösre kb 120 ezret mondtak még tavaly, szóval egy ajtóra japán márkaszervízben 65k lehet, hogy soknak tűnik, de reális ár.
2021. nov. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm szépen!
2021. nov. 16. 12:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!