Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóra hátsó spoiler-re kell...

Autóra hátsó spoiler-re kell műbizonylat? Utána keresgéltem neten, nem találtam róla semmit, aztán itt GYIK-en ezt a választ láttam, amit lent láthattok kimásolva egy ugyanilyen feltett kérdésnél.

Figyelt kérdés

"spoilerre nem kell. Csak akkor ha az autó mindkét oldalán összesen 10% az eltérés tehát 5% jobb oldalt és 5% bal oldalt a gyári kasznin kívül. előre felé nincs megadva hány százalékos lehet az eltérés."


Azért kérdezem meg mégegyszer, mert nem vagyok benne biztos, hogy a macskakörömben lévő szöveg mennyire hiteles.



2021. nov. 15. 21:45
 1/4 A kérdező kommentje:

Egy ilyen kis egyszerűre gondoltam.


[link]

2021. nov. 15. 21:53
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha gyári akkor nem kell. Ha barkács akkor minden esetben.
2021. nov. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Aha értem, köszi. Ment a zöld!
2021. nov. 16. 08:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Először is, a gyári méreteken kívül oldalra semmi sem lóghat ki.

(% eltérés nélkül)

Másodszor: az ilyen autós boltokban kapható fénymásolt "műbizonylat" az NKH vizsgán annyit ér, mint vak lovon a kontaktlencse.

Ha vizsgabiztos ÚR(!) rossz passzban van, csak annyit mond, :

tipus idegen, nem gyári szerelvény, és már veheted is le.

Ha jó a kedve, lehet hogy csak kiröhög egy ilyen vasalódeszka láttán.

Ha eredeti gyárit teszel föl, és még a szín is egyezik, akkor meg sem fog szólalni.

2021. nov. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!