Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az igaz hogy az autoszerelok...

Az igaz hogy az autoszerelok 50%-os kedvezmenyt kapnak alkatreszre?

Figyelt kérdés
2021. nov. 16. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igaz is, meg nem is.

Nem mindenre és nem mindenhol, de kb az összes autóalkatrész kereskedő biztosít kedvezményt a szerelőknek.

2021. nov. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a szerelőknek, te is kaphatsz, ha akkora tételben vásárolsz mint ők.
2021. nov. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyári alkatrészekre nem illetve csak minimális kedvezmény van.

Utángyártottra általában 50% de tegyük hozzá, hogy unix, bárdi 50% kedvezmény nem mindig jobb, mintha megvennéd teli áron a zsunál vagy kauffernél.

2021. nov. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Bárdit azért szeretik az autószerelők, mert simán van, hogy megrendeli és 1-2 órán belül hozzá a bárdi futár.
2021. nov. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
akár még többet is, de veled kifizetteti a teljes árat. Ezért nem szeretik, ha te viszed az alkatrészt
2021. nov. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Bárdi/Unixnál igen. De abból az árból nem is nehéz 50%-os kedvezményt adni. Kedvezménnyel lesz annyi a szerelői ár, mint bárhol máshol, normálisabb helyeken, ahova az utcáról beesve magánszemélyként árat kapsz.
2021. nov. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

5-ös:


Szerelője válogatja. Én már voltam 5 szerelőnél 4 év alatt és egyik se háborgott a vitt alkatrész miatt.

Annyi, hogy nem ad garanciát a beszerelésre sem, mert te vitted az alkatrészt.

Illetve előre kérni kell árajánlatot, hogy ne az legyen, hogy a vitt alkatrész miatt elkér +30 ezer munkadíjat.

2021. nov. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezt én is meg tudom erősíteni. Márkaszervizbe(!) sokszor én vittem a gyári alkatrészeket, mert jóval olcsóbb volt, mint helyben megvenni.

Semmi probléma nem volt ebből. Egy forinttal sem volt több a munkadíj. Garanciát, számlát a beszerelésre adtak, az anyagra természetesen nem. De ez így teljesen rendben van szerintem.

2021. nov. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!