Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Zörgő hang alapjáraton ,kuplun...

Zörgő hang alapjáraton ,kuplung benyomásakor elhallgat. Mi lehet ?

Figyelt kérdés

Citroen xsara picasso 1.6 benzin

2001 . Egyszerű szimpla zörgő hangot hallok nem tul hangos. Kinyomo csapágy vagy szimplan a rezonancia okozza ? ( nincs benn kettöstömegű)



2021. nov. 17. 09:11
 1/7 anonim ***** válasza:
40%

Inkább a nyelestengely csapágya.

Kinyomócsapágy akkor szólal meg amikor benyomod a kuplungot, egyébként csendben van.

2021. nov. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a gondja, lesz az még szebb hangú is... 2006-os C3, dízel. Nem kell vele foglalkozni, nekem szerelő mondta hogy nem éri meg, váltócserét szoktak ilyenkor.
2021. nov. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyelestengely csapágy. Nekem is zörög 5 éve, mivel kb évi 7 ezer km-t járok vele a szerelő is azt mondta valszeg még éveket ki fog bírni.
2021. nov. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez a nyelestengelycsapagy szerintem tipikus lehuzo duma . En a tarcsara gondoltam vagy a kinyomóra . De az a lenyeg higy nem kell izgulnom miatta akkor ?
2021. nov. 17. 10:52
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ezek a keresztrugók zörögnek a kuplungtárcsában.

Evvel meg aztán még annyira se kell foglalkozni.


Ha ilyen hülye sistergő hangot hallasz, az a csapágyé(kinyomó), aminek mindenféleképp hülye hangja van, benyomva is, meg kiengedve.

Benyomva inkább halkabb.

2021. nov. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

- Mi lehet a probléma?

- Ez.

- Ja persze csak le akarsz húzni.


Akkor mi a f*sznak vagy itt, ha leszarod a választ? Menj használd a fostalicskádat amíg végleg szét nem robban a csapágy, a komplett váltó cseréje biztos olcsóbb lesz, mint egy szaros csapágyé. De ha veszel utána egy bontott váltót, remélem az is összefossa magát egy hónapon belül.


Az ilyen embernek biciklit sem adnék, nemhogy autót. Gusztustalan magatartás.

2021. nov. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6 os

Attol hogy en kerdeztem attol meg van sajat velemenyem.

Az hogy te kinek mit adnál erdektelen vagy . Vagyis senki aki itt meri kiengedni a hangjat a monitor mogott . Ha nem tetszik valami porgess tovabb ;)

2021. nov. 17. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!