Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi kopoghat az autóban?

Nfsfan kérdése:

Mi kopoghat az autóban?

Figyelt kérdés

Swift 2006-os évjáratú autóban ütemes kopogás figyelhető meg kanyarodáskor gázadásra. De ezt nem minden sebességnél csinálja és nem minden kormányszögnél. Főleg ilyen 30 40 50 re erősebb kanyarogás (főleg jobbra balra kevésbé de néha akkor is) közbeni gyorsításnál hallatszik az ütemesen kattogó hang az autóból sajnos nem tudom megállapítani hogy elölről vagy hátulról jön a hang.


Voltam szerelőnél többször is átnézték mentek vele kirpóbálták, mindent rendben találtak a futóműben is valamint az erőátviteli részeknél is. Én elsőre a féltengely csuklóra gyanakodtam, de ezt a szerelő egyből kizárta ugyanis a hangja is más valamint például teljesen alászedett kormánynál kisebb sebességnél nem hallahstzik semmi.


Járt már valaki hasonlóan, illetve egyéb tippek hogy mi okozhatja ezt a hangot?



2021. nov. 17. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lett instabilabb a kocsi ?

Nekem a jobboldali stabpalca volt kiütve.

Olyan volt a kanyarban mint a takony.

Göröngyös úton is kopogott.

A hang hatukról hallatszott azt hittem, hogy a hatsok adtak meg magukat de nem.

2021. nov. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem lett instabil, és mind a két stabláca cserélve volt kb 1 éve és most is át lett nézve mindkettő tökéletes. Göröngyös úton nem hallatszik semmi sem, csak például egy kereszteződésnél kikanyarodáskor egy bizonyos kormányszögnél.
2021. nov. 18. 21:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Toronycsapágy esteleg
2021. nov. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azok is most voltak cserélve kb fél éve mind a kettő. Valamint most az átnézésnél se mondták, hogy bármit látnának rajta.
2021. nov. 21. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!