Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok jó benzines turbó...

Tudnátok jó benzines turbó motoros autókat ajánlani? 1 milla, másfél milla környékén?? Van valami kiemelkedően jól teljesítő ezen kategórián belül? Ti ha vennétek, milyet vennétek? És miért?

Figyelt kérdés
Autó vásárlás előtt állok és dízelt lecserélném egy benzines-turbósra. Kíváncsi lennék pár véleményre. Olyan 1 milla és másfél millát szánnék rá.
2021. nov. 19. 21:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Fiat Grande Punto/Bravo 1.4 t-jet ugrott be ebben az árkategóriában nekem először.
2021. nov. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Megbízhatót nem kapsz ebben az árkategóriában. Az a baj, bőven 10+ évesek ezek, a turbóval meg elég sok baj lehet. Inkább szívó benzineseket keresnék a helyedben, pl. Toyoták, Hondák között egész jókat kaphatsz.
2021. nov. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vannak amik megbízható 20+ éves benzinturbo gépek, de ott az szokott a probléma lenni hogy a tulajok gittel "lakatolták" éveken át, ergo kezd szétdőlni a bódé, és lehet belelocsolni 5-6 kilót a fémmunkára, amivel nincsen baj ha telik rá..
2021. nov. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Koaxk Ábel ***** válasza:

Én a VW konszern (Audi, Skoda, Seat, VW) 1.8T motoros autói közül szemeznék, azok elég jól mennek, nem néztem utána melyik kocsi jönne ki ennyiből, de ez egy legendás motor és elég sok kocsiba szerelték!


A nagyobbik probléma inkább az, hogy találj olyat amit nem rúgtak szét ennyi idő alatt, mivel sanszosan kedvelt hülye gyerek autó motor lett!

2021. nov. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az opel corsa D gsi 1.6 16v Turbo már akad 1.5milla környékén.Szentgotthárdon gyártott 150le motor elég dinamikusan mozgatja a karosszériát.Mindent lehet hozzá kapni és nem annyira vészes áron.A turbó felújítása,gyári alkatrészekkel 90ezer Ft. Az opc-ben is ugyan ez a motor van,azokkal több a probléma,mert 192le.-re van húzva a motor teljesítménye és emiatt hamarabb széthullik.
2021. nov. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#4 mondjuk nem mennek annyira, de mondjuk ilyen kezdő jellegűnek mint valszeg a kérdező is, az a 150 ló az pontelég lesz egy darabig, meglesz neki a feeling is, de nem csavarja fel a második fára. :)
2021. nov. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Koaxk Ábel ***** válasza:

#6


Azért abból a motorból nem csak 150 lóerő volt, tették azt Audi TT-be meg Leon Cupra-ba is 200-210 lóval is!

2021. nov. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7 és azokat a kotlákat megkapni másfél gurigáért?

Az ilyen európai betegágyaknak nem vagyok tisztában az áraival.

2021. nov. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Koaxk Ábel ***** válasza:

#8

Amilyen negatívan állsz hozzá ehhez a témakörhöz, teljesen felesleges boncolgatni... Az egy nagyon jó motor, max leharcolták őket az évek alatt, ez szinte minden autóra igaz, az ilyen kihegyezett motorokra meg halmozottan igaz.


Jaaaa és ez most pont német autó, de lehet japán, amerikai vagy bármi más, ha számodra az a szimpatikus, mindent szét lehet cseszni 15-20 év alatt!

2021. nov. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jó, 2 óra alatt is szét lehet cseszni bármit..


Én realistán állok a témakörhöz. ;)

2021. nov. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!