Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vásároljak...

Milyen autót vásároljak maximum 400ezer forintért?

Figyelt kérdés

Jogosítványom már van 4 éve vezettem is elég sokat családban lévő autókat, de most szükségem lenne egy sajátra. Fontos hogy 500 ezret tudok erre szánni, ezért autót 400 ezerig vásárolnék. Szempont a fenntarthatóság és hogy ne kelljen állandóan szerelőhöz vinni. Csak benzines autót keresek.

Bármit meghallgatok, lehet régi, újabb, de Swiftet nem akarok...


2021. nov. 20. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Hát pedig ennyiből ez jön ki vagy a wagon r vagy opel f astra. Eleve, ha normális f astrát akarsz, az olyan 300 ezer, ahogy egy swift is, wagon r az olyan 350-400. Átírás az min 60 ezer kivéve, ha ezres a swift, mert akkor 40. Mivel ezek jellemzően 16 évnél idősebb autók, ezért ennyi az áruk. Ha megveszel egy swiftet, alap az olaj csere, amit akár magadnak is megtehetsz otthon, olyan szög egyszerű a folyamat. A motorolaj most nem tudom mennyi, mert mindennek felszökött az ára, de merem mondani, hogy 25ből megvan még, ha magad csinálod. Plusz vezérlés csere, az korábban volt 12, most már az is drágább, azt mondjuk én szerelővel csináltattam. Meg esetleg gyertya csere. Anno a váltó olaj 10ből megvolt most ez is drágább. Csak azért szólok ezek végett a költségek végett, mert így autót inkább 300 körül nézz, mert ezek a költségek lesznek. És ezért ezt kapod.
2021. nov. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Daewoo matiz
2021. nov. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Matiz, holnap húsz, 800cm3es kávédaráló. Tény, hogy azt is kapsz ennyiért, de nem vennék azt.
2021. nov. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A Matiz nem kávedaralo, nyilvan azert tart ilyet valaki mert szwreti. Az egyik legjobb kisauto, ami még kenyelmes, a legendasan tartos es jo Maruti 800 asok utolso leszarmazottjainak egyike. Azt a 800 as 3 hengeres motort ne szidja nekem senki. Olyanok szidjak ezeket akik a kispolszkikat szidtak, fogalmuk sincs az autozasrol
2021. nov. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
MATIZ, 106/Saxo, ilyenek kb.
2021. nov. 21. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi bajod van a Swifttel? Hatalmas a választék, ki lehet fogni nagyon szép és jó példányokat. Sokan lenézik, de tényleg az egyik legmegbízhatóbb kisautó. Kis költségvetéssel vétek kizárni ezt a lehetőséget. Biztos nem menőzni akarsz egy 400 ezres autóval, munkába járni meg tökéletes.
2021. nov. 21. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igazad van kérdező, minden paraszt már Suzukival jár. Így természetesen a Ford Fiesta! Ha szimpi neked is.
2021. nov. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
na mit vettél? van egy eladó BMW-m ha még aktuális.
2023. jan. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!