Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Extrém elhízottként mennyire...

Extrém elhízottként mennyire lesz gáz a jogsi?

Figyelt kérdés
Hali! Fiatal, 154 kilós, 171 centis srácként mennyire akarnak majd elgáncsolni pl. az alkalmasságin? Hol jelenthet még hátrányt? Van olyan, hogy adott testtömegindex felett nem kaphatok jogsit? Köszi a válaszokat!

2021. nov. 21. 12:36
 1/8 anonim válasza:
100%
Én nem tudok ilyesmiről. Csak olyan kocsit válassz amiben elférsz :D
2021. nov. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Nem hinném hogy gondot okozna. Van szintén fiatal lány ismerősöm aki közel 200 kilós és nemrég szerzett jogsit...
2021. nov. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az se lehet probléma hogy nehézkes bekötnöm a biztonsági övet? Szabályos ha az ember hosszabbítót használ?
2021. nov. 21. 12:43
 4/8 anonim válasza:
100%
Az első tanácsát fogadd meg. Nekem öcsém hízott 160 kilóra miután fuvarozni kezdett. A családi kis suzuki volánja mögé nemigen fér be.
2021. nov. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#3 A helykínálat miatt érhet hátrány, ha pl nem férsz bele az oktatóautóba
2021. nov. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az orvosin önmagában azért, mert elhízott vagy, nem nyilvánítanak alkalmatlannak. Ha mondjuk esetleg van valami erre visszavezethető komolyabb betegséged, akkor már persze más a helyzet.

Keress olyan oktatót, akinek beférsz normálisan az autójába, sokan költségoptimalizálás miatt ilyen kis picikie városi szívóbenzineseken tanítanak, amik nem szoktak túl tágasak lenni.

2021. nov. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a korrekt és megnyugtató válaszokat!!


Alvási apnoé gyanús vagyok, tudom, hogy azzal bajok lehetnek, de kivizsgálás alatt van, gondolom ha kezelve lesz akkor már nem lehet akadály.

2021. nov. 21. 21:16
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb autó kell csak. Exparom 150 kg-san csinálta meg a jogsit senki nem szólt egy rossz szót sem neki.
2021. nov. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!