Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan kell bekapcsolni elől...

Hogyan kell bekapcsolni elől a ködlámpát? Kia rio 2029

Figyelt kérdés

Hátul be tudom kapcsolni, de elől nem tudom.

Hogyan kell bekapcsolni elől?


Tudtok segíteni?


2021. nov. 21. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
2029? Hát az se mai gyerek...
2021. nov. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2019*
2021. nov. 21. 21:11
 3/8 A kérdező kommentje:
Eltévedtem bocsi
2021. nov. 21. 21:11
 4/8 anonim ***** válasza:

Töltsd le a vaze-t, kapcsold be a helymeghatározást és már csak be kell írnod hogy hova akarsz menni🤷‍♂️

Jó, nem szívatlak.. Egyébként biztos hogy van benne elöl is? Sok autó csak hátul van és ha van elöl, akkor egymás mellett vannak a kapcsolók.

2021. nov. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem van lent nappali fényem.
2021. nov. 21. 21:21
 6/8 anonim ***** válasza:

Előszöris ellenőrizd, hogy van-e egyáltalán. Az ilyen olcsóbb autókban csak választható extra, ha nem kérték/kérted bele, akkor sehogy.

Egyébként a bal oldali bajuszkapcsolón lesz a kapcsolója, hasonlóan a fényszóróhoz, csak "eggyel beljebb".

2021. nov. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
A nappali fény az nem ködlámpa. Ott kell lennie a kapcsolónak a hátsó mellett. Ha nincs akkor nincs a kocsin első ködlámpa.
2021. nov. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A kézikönyvben nézd meg! Ha elhagytad (ami furcsa ilyen új autónál), akkor itt van angolul: [link]


4/97-es résznél (fog light) írja: felkapcsolt tompított mellett, a bajuszkapcsolón lehet bekapcsolni az első ködlámpát.

2021. nov. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!