Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kezdő autót ajánlotok?...

CsakSimánRangok kérdése:

Milyen kezdő autót ajánlotok? A lényeg első sorban az lenne hogy jól nézzen ki és legyen olyan fényes, ha lehet így mondani, tehát ha megjelenek vele valahol akkor mondják azt, hogy: WAO

Figyelt kérdés

Amit még tudni kell: a keretem rá 7000-8000 ezer euró, nem baj ha kicsi benne a motor és nem bivaly erős a gép.

Pl: Audi a5 (azért nem jó, mert nagy benne a motor)

Shirocco (azért nem jó, mert kicsi motor mellé sok lovat pakoltak)

Ideális pl: golf5

Előre is köszi



2021. nov. 23. 03:58
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

19: A szűrők drágák, nem az olaj, bár abból meg sok megy bele.

20: Ezért mondtam, hogy kezdő autónak WAOOO kocsi nem jó, embertelen sokba fog fájni üzemeltetni biztonsággal.

2021. dec. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

A "biztonságos üzemeltetéshez" 14 db gumi kell 80ezer km alatt?

Továbbá egy 120ezer Ft-os bluetooth vevő?


Szerintem a kérdező más léptékkel méri a világot. ;)

2021. dec. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a Váó kategória. Egy kicsit lelkesebb kékestető és vissza az egy hátsó gumi szett.


Mondjuk a bluetooth nem biztonsági kérdés, meg amúgy is agyament extra. Gyakorlatilag csak arra jó, hogy az ablakból beindítsd a kocsit télen, hogy ne kelljen kiásni a hóból :D

2021. dec. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Valami kisfogyasztású autót néznék, ami nem tucatautó és jó vezetni. Pl: Hyundai i10 2,5 körül már kapsz 3-4 éveset belőle.
2021. dec. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!