Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi 80 1.6 mennyire megbízható?

Audi 80 1.6 mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Kellene egy rozsdásodásra kevésbé hajlamos, motorikusan megbízható járgány. Audi 80 a kiszemelt, 1.6 101 lóerős motorral. Nem tennék meg vele nagy távokat, de azért a hely nem árt, ha van benne. Nekem a formája is tetszik, nem egy szappantartó. De tény, hogy 25-30 éves, de a rozsda kérdés miatt tetszik, azzal én nem akarok már foglalkozni.
2021. nov. 25. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Az VW konszern egyik legkiforrottabb motorja. Nincs túlbonyorítva, és még EGR szelep sincs benne. Ilyen motorral szerelt Octaviám van, és magam részéről meg vagyok vele elégedve.
2021. nov. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Egy 25-30 éves autó semennyire sem megbízható. Ha van kedved állandóan szerelgetni, akkor neked való.
2021. nov. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó autó volt mindig is. Az már más kérdés, hogy 25-30 éves autó az már nem olyan, hogy te napi szinten hiba nélkül eljárogatsz.
2021. nov. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha rossz tulaja volt akkor egy guruló roncs,ha jó gazdája volt akkor lehet használható.De 25-30 éves autónál nincs olyan hogy ne kelljen valamit csinálni mindig hacsak nem egy többmilliós teljesen felújítottat veszel.

Egyszerűen megeszi az idő,az olyan alkatrészek is elfáradnak amire nem is gondolna az ember,mindig előjön valami

2021. nov. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!