Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes W212 E250CGi vélemények?

Mercedes W212 E250CGi vélemények?

Figyelt kérdés
Kezedettől fogva tetszett ez a széria. Muszáj lesz másik családi autót vennünk, mert a jelenlegit kinőttük. Olyanok véleményére volnék kíváncsi, akik ténylegesen tudnak valamit erről a motortípusról. Totális csőd egy ilyen megvásárlása vagy ritkán kell hozzányúlni? Igaz, megnéztem egy videot és nagyon nem kevés a fogyasztása, pedig csak 1.8-as motorja van, kicsit kevesebbet vártam tőle. Más kérdés, hogy 1,5 tonna legalább. Milyen szervizköltségekre lehet számolni, illetőleg jól sikerült modell lett? Havi 350 ezer forint a fizetésem, ezért ne vállaljak ilyen autót? Éves szintem 5-7000 km-ert utazunk. Igen, elég keveset. Lehet ostoba a kérdés, ezért nem kell megkövezni, de tanácstalan vagyok.
2021. nov. 25. 22:29
 1/2 D. Brasco ***** válasza:
52%
350ezer forintos fizetes mellett biztosan elengedném ezt a W212 dolgot.....ha venni kell rá egy szett gumit szerelessel mindennel ki sem futja a fizudból,a többi karbantartásról nem is beszélve.És hidd el ez nem egy swift amiből 10ezrenként lelököd az olajat azt csókolom es ezert cserébe az örökkévalóságig szolgál.
2021. nov. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Magam annyit tennék hozzá, hogy a leírtak alapján amennyit mennétek nem gondolom, hogy rettenetesen zsebbe kellene nyúlni. Már csak az a kérdés, hogy a havi ekkora keresetből mennyit tudsz félre tenni. Ha lazán 200-at akkor még belefér. 5-7 ekm az nagyon kevés, éves átlag alatti kilométer. Kifoghatsz szép és ép példányt belőle, ami kikímélt állapotú, és nem füstifecskéké volt, de, ha véletlen komolyabban hozzá kell nyúlni, akkor rettenetes szervizdíjak várhatnak rátok. Hacsak nincs olyan szerelőd, aki nem akarja kiforgatni a pénztárcád. Pappas nem a ti pénztárcátoknak lesz való, és őszintén vannak jobbak és jóval olcsóbbak náluk. Mindenképp nézesd meg szerelővel, mielőtt rámutatsz az elsőre, már csak azért is, mert ebből a példányból kevés van a piacon. Mellesleg mit vártál fogyasztásilag? Nem fog 80-as tempomattal elmenni 4 liter benzinnel, vélhetően 6,5l a MINIMUM fogyasztása, tojással a talpad alatt. 160-nal már tuti 10-11 l.
2021. nov. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!