Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől lehet ez a 3 sípolás?

Mitől lehet ez a 3 sípolás?

Figyelt kérdés

4-es golf ról lenne szó benzines 1.6sr

amikor fékezek néha elkezd 3 hosszút sípolni műszerfalon semmi vissza jelző nem jelez. tartályok szintje megfelelő abs működik fék olyan,hogy befejeled a szélvédőt. tavaly télen is ezt játszogatta a nyáron semmi most, hogy be jött a hideg idő ismét előfordul elég éles hangja van és kicsit idegesítő is meg hát azért valami nincs rendben diag nem mutat hibát.


2021. nov. 27. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
A hideg miatt jelezhet, de azt általában indítás után szokta csak.
2021. nov. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
kicsit utána olvasva; nézd meg a hűtőfolyadék szintjét
2021. nov. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

3 sípolás akkor szokott lenni, ha abs hiba van, vagy kevés a fékfolyadék. (Meg ha nincs olajnyomás,nincs hűtőfolyadék, de téged ez most nem érint.

Próbáld ki hogy lehúzod a fékfolyadéktartály kupakjáról a csatlakozót. Lehet hogy csak elromlott a szintjelző.

2021. nov. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as kipróbálom a tanácsodat. Köszönöm a válaszokat és egy kicsit kiegészítem a kérdést mert volt amikor reggel beindítottam és amint indultam vele rögtön sípolt is de utánna már csak fékezéseknél.
2021. nov. 27. 21:18
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
3. vagyok, nekem is mindig fékezésnél csinálta, utána már mindig. Nekem alacsony volt a szint, mert mint kiderült, a féknyeregnél folyt belőle az olaj.
2021. nov. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

#2

Nem nem! Ez a hiba az indexfolyadék hiányára utal!

2021. nov. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!