Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot Boxer-ben 2005ös...

Peugeot Boxer-ben 2005ös hogyan tudok olajat cserélni? Hol találom az olajleengedő csavart?

Figyelt kérdés
Annyit találtam csak a neten, hogy 5 liter 10w40 es kell bele. Semmi műszaki adat, robbantott ábra nincs sehol...

2021. nov. 28. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem találod a leeresztőt, akkor inkább bízd egy szakemberre.
2021. nov. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Turbós autóba nem teszünk 10W-40-et. Bár van 1-2 olyan, aminek az a gyári előírása, de egyrészt értelmes ember abba sem tesz 10W-s olajat, másrészt egy 2005-ös Boxerbe 5W-30 és 5W-40 a gyári előírás. Szóval már itt elbuksz. Robbantott ábrát akarsz egy olajleeresztő csavar megtalálásához, ez is eléggé jelzés értékű.


Engedd el...

2021. nov. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocs, de most vettem a furgont. Eddig csak motorom volt. És ebben az időben gondoltam nem fetrengek a motor alatt a csavart keresve inkább megkérdezem tud-e valaki egy oldalt ahol vannak róla legalább adatok. Öszinte leszek, az első lapon néztem meg az olajat amit "kidobott" én is furcsálltam mert túl híg. Eddig csak motort szereltem autót nem.
2021. nov. 28. 16:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Legalább annyit írj már le, hogy milyen motor van benne, mert anélkül nehéz érdemben válaszolni!
2021. nov. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"én is furcsálltam mert túl híg"


A 10W az túl sűrű...


Az meg, hogy motort szereltél, de autót nem, semmit nem jelent. Ugyanaz a működésük. Olajteknő alul, rajta csavar. Nem igazán világos, hogy milyen adatot szeretnél tudni. Az olajteknő kiveri a szemedet, akkora. Azon pedig van egy csavar, ami szintén kiveri a szemedet. Ígyis-úgyis le kell feküdni alá, hogy leengedd az olajat, szóval nem értem a problémát. Lefekszel, megkeresed, kitekered.

2021. nov. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jogos

, igen túl sűrű bocs..

2021. nov. 29. 02:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!