Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Annak mi értelme ha valaki...

Annak mi értelme ha valaki megvesz egy exprémium roncsot?

Figyelt kérdés

Minap láttam egy 20 éves batár Audit, kívülről is egész elhanyagolt állapotban volt, ahogy elindult dőlt belőle a füst mint valami olajkályhából a turbó meg sikított. Kíváncsiságképp ügyfélkapun lekérdeztem, hát amit ott találtam róla az sem semmi. A képeken jól látható, hogy a vezetőülés alatt hegesztve van az alváz, olyan kontár módon csinálták meg hogy mégcsak le sem csiszolták, a varrat látszik. A jobb torony szintén nem gyári már. Belső kép is valami borzalom, tiszta kosz az egész, ahogy fényképezték a műszerfalat meg látszott hogy az is tiszta por, a mutatókat alig lehetett látni az óracsoporton olyan poros.


Az ilyen bontószökevényeket minek veszik meg? Mert ha még szép állapotban lenne akkor azt mondanám hogy mert biztos szereti a régi autókat és a kényelmet is, viszont így mi értelme hogy egy romhalmazba ül bele? Ennyire csak az számít hogy ott villogjon az orrán a négy karika?



2021. dec. 1. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Életstílus. Egyszer én is ki akarom próbálni, hogy milyen egy hitelből pár százezerért vett prémiumnak nevezett bontószökevényben ülni, miközben ordít a cigányzene. Biztos jó lehet, ha ennyien csinálják.
2021. dec. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Columbo már a gyakorin is........ ;)
2021. dec. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas cigus fecalicusok. Az igénytelenség Mount Everestje!
2021. dec. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
nem csak a cigók, magyarország jó nagy része, főleg a 30 alattiak, vagy a meddő 40esek :D Azt hiszik menők de amúgy qrvára gázak, de hát ne felejtsük el hogy ez még nagyon a kelet, nem a nyugat, itt erre van pénz... mindenki akar jó és erős autót, de nem nagyon van rendesre pénze az embereknek, így maradnak ezek a német prémijumok amik 30 évesen már egész elérhető áron vannak, a bwmk talán a legolcsóbbak ár/erő kategóriában, egy hasonlóan erős régi Merci mondjuk sokkal többe kerül, de annak van is még presztizse, mondjuk egy 190-es 2.5 tdi elég ritka darab itthon, nem is kimondottan egy erőgép de majd 10 ezer eurónál indul a normáis
2021. dec. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezek már problémahalmazok, amikkel nem foglalkoznak. Korábban volt értékük, de szabadesésben voltak.


Egy E38 viszont inkább hobbyautó lenne, egy 740i manuál pl...:)

2021. dec. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!