Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Baj ha más színű szervo...

Baj ha más színű szervo olajat használok, mint ami van a kocsiban?

Figyelt kérdés

Szivárog a szervo olaj a kocsimból. Sajnos nem tudom szerelőhöz vinni, állatorvoshoz kell járnom vele heti többször. Így utántöltve akarom használni míg a kutyám meggyógyul. De sárga színű olaj van benne én pedig csak zöld és piros olajat találok a neten hozzá.

Baj ha keverem a színeket?



2021. dec. 2. 08:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem baj, szintén Fordba én Mannol Dexron VI-t tettem. Egy éve semmi baja. Hol szivárog? Nem szeretnéd te sajátkezűleg megoldani?

Havernak én a kerék melletti átvezető csövön lévő csatlakozókat cseréltem. Közdarab, 2db csőbilincs és volt nincs szivárgás fillérekből.

2021. dec. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A szín az tök mind1, a gépkönyvben a specifikációt csekkold le.
2021. dec. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nem a szín számít

kézikönyvben nézd meg milyen típusú szervo olaj kell bele. A könyv vége felé lesz

2021. dec. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Hidraulika olaj kell bele és kész.
2021. dec. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :-)
2021. dec. 2. 12:34
 6/6 A kérdező kommentje:
1-es a szervoszivattyú alatt láttam folyást, letöröltem és újra megjelent. A szervoszvattyú februárban volt cserélve, lehet vmi csatlakozó, bilincs lazult meg ahogy írtad. Majd csekkolom, köszi a tippet. :-)
2021. dec. 2. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!