Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlotok 2,5...

Milyen autót ajánlotok 2,5 millióból?

Figyelt kérdés
Hétközben inkább rövidebb távra lenne használva(50-60km naponta) hétvégén viszont szeretünk utazni, akár hosszabb távokat is. Ami fontos lenne, hogy legyen megbízható, lehetőleg hosszú életű autó és jó lenne, ha nem fogyasztana túl sokat, 5 személyes legyen és mivel a feleségem nagyon nem szereti az egyterű autók kinézetét, ezért az is elkerülnénk. Nem fontos, hogy 7mp alatt gyorsuljon százra, nem autós üldözésekhez használnánk, szóval ez nem feltétlen szempont. Évjáratra minél újabbat szeretnénk.
2021. dec. 4. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Erre bármilyen kompakt jó, ami belefér a keretbe. Határeset, hogy benzin vagy dízel, ha a napi 50-60 km nem 10 indításból van meg, akkor dízel inkább.

Én egy Golf VI-ot vennék

2021. dec. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2010 utáni Volvo V50, D3 vagy D4 motorral. Ha nem tetszik kombi sem, akkor S40.
2021. dec. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Koaxk Ábel ***** válasza:

Ekkora távra akár megérheti is a dízel!

Az keveset eszik, dinamikusan tud viszonylag kevés lóerővel is haladni!


Én ilyen árban Skoda Octavia, VW Golf, Seat Leon és társaiban gondolkodnék, de nyilván neked kell tudni, hogy ezek szimpatikusak e.


Én elfogult német autó párti vagyok, ha ezek nem jönnek be kiváló választás a japán (Honda, Toyota, Mazda), vagy koreai vonal is (Kia, Hyundai)!

2021. dec. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!