Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hűtővíz hőmérséklete miért...

Hűtővíz hőmérséklete miért változik hirtelen?

Figyelt kérdés

Folyamatos 100 as tempónál 90 fokról hirtelen leesik Kb 75 alá majd megint emelkedik.

Úgy tudom hogy nem szabadna.

Szerelőnél már volt mivel azt vettem észre múltkor hogy kifolyt rendesen a hűtővíz egy kis autózás után (fél liter biztos), de nem talált semmit, azt mondta használni kell hogy előjön-e a probléma.

Ford C-max dízel



2021. dec. 4. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért az nemigazán természetes, hogy kinyomja csak úgy a hűtővizet, mert akár hengerfejes is lehet és beledolgozik a hűtővízbe a motor. Enélkül meg simán a termosztátot okolnám a hibáért, mert ennek lényegében fokozatmentesen kellene szabályoznia a motor hőfokát.
2021. dec. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jól mondja az előttem szóló. ez tipikus termosztát hiba. sajnos valamiért akad. ennek észrevétlenül kell nyitni-zárni(résnyire) bontóban vegyél egy ilyen termosztátot...az már tudja a dolgát.
2021. dec. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
#2 viccelsz? Bontott termosztát? Utángyártott pár ezer ft…
2021. dec. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2. Röhej a válaszod !!
2021. dec. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rossz a termosztát, nem zár el időben.
2021. dec. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!