Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem nyílik a központi zár...

Lacika6505 kérdése:

Nem nyílik a központi zár kulcsal,viszont mehanikusan tökéletes!! a kulcsal lehet a baj?

Figyelt kérdés

cseréltem elemet is cr2032-re amilyen kell bele,be is probáltam tanitani ahogy a youtubon néztem! ez egy 1999.12.hó G Astra caravan!!

a tanitás sem sikerül de viszont a kulcson villognak a ledek gombnyomásra.



2021. dec. 5. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Ha a kulcsban lévő LED világít akkor nagy baj nem lehet tehát az elektronika kap áramot magyarul.


Próbáld azt hogy vedd ki az elemet és várj 5 percet hogy teljesen elfelejtsen mindent. Ha ez megvan elem vissza, kulcsot be gyújtásra adod úgy marad, zárd be nyisd ki ha így működni fog akkor minden oké lesz. Ha nem akkor lehet az elektronikában sérült valami elemcserénél.

2021. dec. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
sajnos megcsináltam már azt is! ugye 3 perced van ujra berakni az elemet mert utána tanitani kell én direkt vártam vele hogy ujra tanitsam de sajnos nem jó!! olyat is olvastam hogy a magnoba isojába van beépitve az erzékelö lehet ott vban valami.
2021. dec. 5. 11:37
 3/5 anonim ***** válasza:
A jobb első oszlopnál van a vezérlőelektronika (komfort modul), lehet, hogy az halt meg.
2021. dec. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen gondom. A vezérlő elektronika ment el. Nem drága az egység.
2021. dec. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
most amikor lehuztam a komfort elektronikarol a csatlakozot és visszadugtam kattant egyet mint egy relé! viszont elfelejtette az automata ablakokat meg stb... szerintem akkor a kulcsal lesz a gond!
2021. dec. 7. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!