Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri megvenni ezt az autót...

Megéri megvenni ezt az autót hétvégi szaladgálós garázsban tartogatós autónak?

Figyelt kérdés

[link]


Jó állapotúnak tűnik és lehet, hogy Alfa ami gondolom megbízhatatlan, de ha ritkán használnám és mindig költenék rá, hogy jó állapotban maradjon akkor se éri meg megvenni alkalmi használatos autónak?


Nagyon tetszik ez a kupé formaterv.



2021. dec. 5. 19:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%

Felejtsük már el ezt a megéri/nem éri meg dolgot. Akkor éri meg ha ezzel akarsz pénzt keresni. De ezt te hobbinak akarod, az nem éri meg soha. Legalábbis anyagilag biztos nem.

Viszont, hogy valami jót is mondjak: annyira nem megbízhatatlanok az Alfák mint szeretik híresztelni. Ha élményautónak szeretnéd vegyed. Én napi használósnak szerettem volna ilyet :) végül meggyőztem magam csak kéne hátsó ajtó is.

2021. dec. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
#1: Akkor másképp kérdezem, ha minden hétvégén elugrok vele a városban ide-oda illetve néha elmegyek a Bükkbe/Mátrába egy-egy spontán kirándulásra akkor normális ráköltéssel hány havonta fog otthagyni engem az út szélén? Nyilván a pénz megvan rá (szervízre is hiszen nem egy M3-as BMW), de nem akarok egy olyan autót, amire hiába költök otthagyhat engem bárhol.
2021. dec. 5. 19:54
 3/18 anonim ***** válasza:
18%

Mit akarsz egy 17 éves alfaval?


Akkor már inkább egy oldtimer cabrio. Nem?

2021. dec. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%

Hobbi autót nem lehet úgy venni, hogy megéri vagy nem éri meg. El kellene engedni ezt a kérdést.

Akinek ez kérdés, annak nincs pénze hobbiautót tartani.

Ettől függetlenül nyilván képek alapján nem rossz, nem egy erőgép, ha így neked ez az álom, akkor el kell menni megnézni és ha jó, örülni neki.

2021. dec. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
Nézed át előtte szervizben , totalcar cikkeit a típusról motorról olvasdd el .
2021. dec. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%
Ha tele a tank akkor talán megér egy misit.
2021. dec. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%
Vegyed meg és kész.
2021. dec. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%
Én másképp közelítem a megéri-nem éri meg kérdést. A pénzt nem éri meg, de a ráfordított időt, amit a szeretett autóddal tölthetsz, azt igen. Nekem egy 2004-es Corvettem van, csak viszi a pénzt, hozni nem hozza (meghibásodni egyébként nem igazán szokott, mert már több olyan dolog is ki van cserélve, ami bajt okozna). Tehát inkább arra gondolok, hogy biztosítás, üzemanyag, egyéb költségek. Ugye ezek egy már meglevő másik autó költségei mellé rakódnak, és összesen nem kevés összeget tesznek ki, főleg ahhoz képest, hogy én csak jó időben használom az autót. De mivel a pénztárcám megengedi, így van hétvégi autóm. Szóval, ha tetszik, ez a vágyad, van rá pénz, jó állapotú az autó, akkor csak bátorítani tudlak, hogy vedd meg. Nem kell mindig azt nézni, hogy jól fogsz-e járni, olykor egyszerűen csak élvezni kell az életet. Plusz, amelyik autót szereti az ember, arra szívesebben is költ.
2021. dec. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
*A megéri-nem éri kérdésnek van egy másik nézete is. Ha üzletemberként nézed, nem éri meg. Ha olyan személyként nézed, aki szereti az autót, és ez a vágya, akkor igen, hiszen, ha költesz rá, elvisz oda, ahová csak akarod.
2021. dec. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Igen,nagyon bejön az eleje.
2021. dec. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!