Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fekete elszíneződés a kiegyenl...

Adam1c1 kérdése:

Fekete elszíneződés a kiegyenlítő tartály falán. Hengerfejes az autóm ?

Figyelt kérdés
Második tulajdonosa vagyok a kocsinak, és az erősen újszerűnek tűnő csillogóan tiszta tartály két végén, felül, ahol nem találkozik a folyadékkal, fekete elszíneződést vélek felfedezni annak belső falán. Plusz minthogyha habosodás nyomai is lennének rajta egy kicsi részen. A folyadék tisztának tűnik, de már csak a minimum értéket éri el a keverék. (tudom az már kevés) . ....és szerintem még ha kipufogó gáz is került volna a tartályba, vagy olaj, akkor sem lett volna ideje elszíneződni, mert szinte alig járok az autóval. Három hónap alatt 300 Km . Ez egy benzin motor . 1.4 16V . 2008-as Megane.

2021. dec. 6. 16:34
 1/2 anonim válasza:

Sikerült rá jönni a hogy mi lehet ? Nekem is hasonló a probléma.

Annyi, hogy nekem a kiegyenlítő tartály falán valami fekete piszok van, olyan homok/por szerű.

2022. jan. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát azóta elterjedtebb ugyan, de feltöltöttem rendesen. habosodást nem veszek észre rajta. Szerelő szerint sanszos, hogy hengerfejes. Kipufogógáz kerülhet a tartályba, de azt is mondta, hogy ennél sokkal csúnyábbat is látott már, oszt hiba nélkül járnak így motorok. Nem kell nagyon ráparázni, ha ilyen keveset használom a kocsit, meg amúgy se.
2022. jan. 31. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!