Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Hyundai-ok miért ilyen olcsók?

A Hyundai-ok miért ilyen olcsók?

Figyelt kérdés
Főleg az i20, i30.

#olcsó #válság #Hyundai #most is olcsó
2021. dec. 8. 13:03
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Mert gagyi anyagokból vannak, nem túl tartósak, nem olyan felkapott és nem tudnák eladni drágán. Ha többe kerülne, akkor inkább ugyanannyiért japánt venne mindenki.
2021. dec. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
akinek van, elégedettséget tapasztaltam mindenki felől.
2021. dec. 8. 13:07
 3/9 anonim ***** válasza:
6%

mert elkezdték gyártani a csak villany autókat. A depókban álló több ezer benzinest el kell passzolni.


A villanyautók árában benne lesz a benzinesen bukott árrés.

2021. dec. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Mert még nincs akkora híre, mint a japán autóknak. Egyébként működtetés szempontjából hasonlóan kiváló minőségűek. Az tény, hogy a belsőjük egyszerűbb, igénytelenebb, és némely esetben csúnyább is. Pl. egyszer ültem egy Kiában, amiben belül minden lakkfekete volt. Hiába volt műszakilag szimpatikus, úgy éreztem, mintha halottaskocsiban ülnék. Nyilván nem ez az első szempont, de mivel én fogok benne ülni sok éven át, valamennyire ez is számít.
2021. dec. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert ezek a modellek erre az ársávra vannak belőve. Kis pénzből új autó.

Ha minden új autó 20 millió lenne, nagyon sok ember nem tudna venni új autót. (Lásd itthon a vitara-sx4 mennyire népszerű.)


Az, hogy nem tartós azt nem tudom honnan veszed. Eléggé megbízható mindegyik típusa.

2021. dec. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Olcsók...? Hol élsz te? I20-ast nem kapsz másfél millió alatt értelmeset, és még mindig a 10+ évesekről beszéltem.
2021. dec. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Valamivel (kb 10%) olcsobb, mint a konkurensek. Ettol fuggetlenul nekem egy 4 eves i30-asom van. Maximalisan elegedett vagyok vele. Jol fogyaszt, kenyelmes, nem volt eddig semmi baja, szerintem jol is nez ki, bar ez szubjektiv. Egy kicsit lomha, dehat kellett nekem a leggyengebb motort valasztani. Es mindent tud, amit a konkurencia (mondjuk egy golf vagy egy corolla). Ergo en mindenkeppen csak ajanlani tudom. Elotte Mazdam volt, az elott Hondam, szuleimnek Mitsubshije van, elotte Nissan volt. Nem erzem, hogy a Hyundai barmivel is rosszabb minosegu lenne ezeknel. Kovetkezo autonak is Hyundait veszek valsz.
2021. dec. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
Mert annyit ér. A használtpiac áraz be a legjobban minden terméket.
2021. dec. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Koaxk Ábel ***** válasza:
64%

Hyundai-ok régebben nem voltak olyan nagyon hűde jó autók, emlékszem anno 2000-es évek közepén pont az ára miatt nézegettem egy Hyundai Accent-et. Az akkori sajtó, hát nem dícsérte rommá a kocsit és akkor finoman fogalmaztam, valahol az elmúlt 10 évben érték be a konkurenciát.


Szóval lehet benne egy ilyen is mint a Suzukinál, hogy sokak számára, jó-jó de valahogy mégis gáz...


A Suzuki is hiába gyárt jó kocsikat, mai napig nem tudja ledobni magáról a korábbi hírnevét!

2021. dec. 12. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!