Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnan tudhatom biztosan,...

Honnan tudhatom biztosan, hogy alkalmatlan vagyok az autóvezetésre?

Figyelt kérdés

70 óra után is vannak hibáim. Néha jobban megy a vezetés, néha rosszabbul. Egy sikertelen vizsgám már volt, most lesz a következő forgalmi vizsgám. Abszolút nem vagyok benne biztos, hogy sikerülni fog...

Sajnos az elején félre siklott az oktatóválasztásom,váltottam, de sajnos csöbörből vödörbe. Nem segít, nem magyaráz rendesen.Ezek miatt kialakult bennem egy olyan szorongás,amit nem bírok levetkőzni. Már az is megfordult a fejembe, hogy kár volt elkezdeni, és hogy lehet, hogy nem is való nekem a vezetés. Csak nagyon sajnálom a beleölt több, mint 500 ezret :( Végtelenül elkeseredtem :(


2021. dec. 10. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is így éreztem. A fordulópont egy új, türelmes, rendes, átvett és emiatt problémás tanulókkal nagy tapasztalattal rendelkező oktató volt és az, hogy a magánéleti problémáim megoldódtak. Komolyan, akkor nem volt munkám, rengeteget veszekedtünk a párommal és ez mind nagyon negatívan hatott ki a teljesítményemre, képtelen voltam koncentrálni. Nálad nincsenek ilyenek?

Látásoddal minden rendben? Ha van szemüveg/lencse, az megfelelő? Ezt azért mondom, mert ha nem, akkor későn veszed észre a táblákat, jeleket, ezért később reagálsz, nem megfelelő térlátással a parkolás, sávtartás, kanyarodás stb is rosszul mehet. Van ismerősöm, akinél vezetés alatt derült ki, hogy szemüveg kell neki (nyilván nagyon alapos volt az orvosi vizsgálat...), de azzal sokkal jobban ment már, levizsgázott elsőre gond nélkül.

2021. dec. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod!

Sajnos vannak magánéleti problémáim,de valószínűleg ezek sosem fognak megoldódni.

Anyagilag sem állunk túl jól, jelenleg még nem dolgozom,GYES-en vagyok.De ez hamarosan lejár. Fontos lenne a jogosítvány,pont hogy munkába tudjak járni, mert kintebbi részen lakunk.

Szemüvegem van,a vezetéshez csináltattam,de máshoz nem használom. Nagyon jól látok vele,de az autón kívül nem bírom elviselni a fejemen, annyira zavar.

Az is baj,hogy rettegek attól, hogy rontok, és arra durván reagál az oktató. Ez pedig pont azt eredményezi, hogy rontok. Ördögi kör...

Ha egyedül kéne mennem, nem félnék, nem hibáznék nagyot, tudom, érzem.Így viszont kínszenvedés minden gyakorlati óra.

2021. dec. 10. 15:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Akartad a jogsit,vagy csak azert csinalod mert kell.

Nem mindegy.en 32 eves koromig szentul hittem,hogy nekem nem valo a vezetes.addig jo az emberisegnek amig en nem ulok kormany moge.

Aztan kattant egyet az agyam,es akartam.

Nem muszajbol,20 perc alatt ott vagyok busszal a munkahelyemen,a haz elott szallok fel/le.gyereket is konnyen megoldom,7 re jarok.egyszeruen elkezdett erdekelni,kihivas volt.

Minden orat elveztem,az oktatok oktatojat fogtam ki.6 het alatt levezettem a kotelezot,es elsore sikeresen vizsgaztam a 30.oran.

Valts oktatot ujra,elotte erdeklodj,kit ajanlanak.ordibalos oktatot en ugy ott hagytam volna,hogy pillaz utanam,az tuti.

2021. dec. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!