Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen pár ezer forintos...

Milyen pár ezer forintos (max. 8ezer forint körül) autós kiegészítőt tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Barátomnak most kapja meg élete első autóját, majd ha lerakja a jogsiját. Pont őt húztam karácsonyi angyalkázásra és szeretnék venni neki vmilyen autós kiegészítőt, ami praktikus lenne és feldobná az autót.

2021. dec. 11. 14:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Valamilyen illatosítót, autóápolási szereket, mikroszálas törlőkendő, telefon tartó.
2021. dec. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
17l üzemanyag.
2021. dec. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Milyen autóról lenne szó?
2021. dec. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 krwkco ***** válasza:

Pl. szivargyujtóba dugható feszültségmérőt:

[link]

Biztos van olcsóbban is, mert Kínából rendelve ez kevesebb, mint 2 dollár.

2021. dec. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Koaxk Ábel ***** válasza:

Amúgy nem mindegy milyen autó, csak egy példa!


Nekem Audi-m van, és van a Quattro-nak egy ilyen gyík logója, és pl nekem első dolgom volt, hogy kb 5 ezer forintért rendeltem eredeti ilyen gyík illatosítót, no nem az illat miatt, hanem, mert tök jópofa dekor a kocsiba!


Ezért nem mindegy milyen márka, mert nagyon frappáns dolgokat is lehet venni pár ezer forintért, amiből akár az is lejön, hogy fontos számodra az illető.


Jó nyilván az autóápolási cuccok is hasznosak, de az olyan személytelen számomra mint, a tusfürdős dezodoros csomag.


Akkor már még az is kreatívabb, ha veszel neki az autómárkának megfelelően fellogózott bögrét. Abban is látszik, hogy van meló és utána mentél, foglalkoztál vele.


Nekem egy excsajom amikor BMW-m volt, vett egyszer egy Lamborghini-s bögrét, néztám rá mint a hal a szatyorban, mert soha nem is vonzott ez a márka, hát azt mondta ilyen volt, BMW-s nem volt.... magyarul lexarta, erre gondoltam azzal, hogy ilyen látszólag egyszerű dolognak is utána kell nézni ha fontos az illető számodra!

2021. dec. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 krwkco ***** válasza:

Vannak olyan autósboltok, ahol minden csicsát és izét önkiszolgáló módon árulnak. Pl. a Homasita.

Ott lehet válogatni.

2021. dec. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Koaxk Ábel ***** válasza:

Azért a Homasitás cuccokkal óvatosan, oké, hogy első autó, de nem biztos, hogy az illető lángnyelves üléshuzatra vagy egyéb giccsparádéra vágyik...


A Homasita alapötlete alapvetően jó lenne, mert nincs még egy olyan nagy áruházlánc autós termékekben mint ők, viszont jó lenne ha nem lenne szekunder szégyenérzetem a termékek 80-90%-a miatt!


Nyilván ez azért van mert a legtöbb autóhoz, nem igazán illik univerzális xarokat venni, ha egy minimális igényszinted van..

2021. dec. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

HAMA Telefon tartó szélvédòre.

HEKO légterelő az ablakra.

2021. dec. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A Homasita a gagyiság melegágya, valami bóvlit lehet ott is kapni. Én egyébként a telefontartót mondanám
2021. dec. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szélvédőre való telefontartót.

De ehhez nem árt tudni milyen kocsi, nem minden jó mindenhova

2021. dec. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!