Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes A osztály vélemények?

Mercedes A osztály vélemények?

Figyelt kérdés

A 160-as nagyon tetszik, kb. 2015-ös modellen gondolokodom.Valakinek tapasztalata?

Benzines vagy naftás? Kisebb távokra használnám.



2021. dec. 12. 11:46
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Mi az hogy "benzines vagy naftás"? :D
2021. dec. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak a kraftosat!
2021. dec. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tömegközlekedés megfelelő lesz, kiindulva a "benzines vagy naftás" kérdésből, illetve a kisebb távok használatából.
2021. dec. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jó autók igazából, jól lehet velük közlekedni, kényelmesek. Főleg ezek a néhány évesek. Karoszériára figyelj oda, mert a rozsda jó baratja 😂 lovetta meg legyen mert kicsit dragabb a fenntartas, mint atlagautóknsk 😂
2021. dec. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

Köszönjük utolsó, megszakértetted nagyon :D.


Biztos rohadni fog egy 2 éves Mercedes. Nyilván...

A 15 éves C osztály az tud rohadni, ha nem figyelsz rá oda. A 10 éves már nem. (Nekem pl olyan van. egy krva rozsdapötty nincs rajta). De biztos a 2 éve gyárból kigurult pár-10 ezer km-es Mercedes rohadni fog... Hol hallottad ezt?


Ad2: Kicsit drágább a fenntartás mint az átlag autónak. Megint csak lököd a bullshitet, amiket hallottál :D. Haverom 20 éves "megbízható" egyes Swiftjére többet költött 3 év alatt mint én a Mercimre.


Ti tudatlanok asziszitek minden ami "prémiummárka", az maga a pénztemető, és 3 havonta szervizbe kell vinni 2 millió Forintért... Pár éves autónak semmi baja nem lesz egy darabig. Utána lesz. Utána mindegyiknek van, nem csak a Mercedesnek.

2021. dec. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5 Szövegértés az megy?


Nyugi nekem is mercim van.


5-6 evesen már sorban allnak fényezésen, persze van kivetel, nagyjabol egyetertek , de egy 5 éves Merci akkor is többe kerül mint egy 5 éves Skoda, mármint fenntartani

2021. dec. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Elhiszed, hogy egy rahedli olyan skodát fel lehet mutatni, amire többet költöttek 5 év alatt, mint egy mercire?

Ezt nem lehet ilyen általánosságban kijelenteni...

2021. dec. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 crudy ***** válasza:

Egy kedves barátom pont ezért jött egyszer hozzám. Második generációs A merci, első fék csere. Kapott egy 120ezres ajánlatot, mert hát merci, drágább az alkatrész, mondta a szerelő.


Azt tanácsoltam, hogy oda többet ne menjen vissza, és hogy értse, kikerestem neki egy toyota corollához a fékszettet és az autójához. Ugyan az a márka, az autók évjáratában két év eltérés. A merci újabb. Pár ezer ft különbség volt a fék között.


Megcsináltam neki én alkatrész árban kedvezménnyel.


Hogy miért drágább egy merci fenntartása, azt nem tudom. Több elektronika? Lehet, nem jellemző a hibára. Elrohad? Más is, a normális lakatos meg nem fogja kérdezni, hogy mit kell lakatolni. Drágább az alkatrész? Melyik? Pl a meyle ugyan annyiért ad merci talpas gömbfejet mint skoda gömbfejet.


De azért kikerestem szakalmetalnál:

Lemförder gömbfej mercinél: 15800, skodánál: 14000. Ugyan az az évjárat.


Nem lesz drágább csak amikor már 20 éves lesz és sorra megy tönkre minden.

2021. dec. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2021. dec. 25. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!