Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi az oka amiert nem mukodik...

Mi az oka amiert nem mukodik az egyik henger?

Figyelt kérdés
Nos, egy e46 benzinesrol van szo, a vanosos verzio, egy jo darabig nemvolt gondom vele, semmi ra utalo jel nem volt, egy nap munka utan beinditom az autot es azt erzekelem hogy nem megy az egyik henger, dadog a kocsi, kicsit gyengébb, hamarosan elviszem szervizbe, de addigis erdekelne hogy ugy kb mi lehet a probléma? Ha ez segit meg valamit hozzateszem h elotte valo nap tankoltam a molnal premiumot es ontottem a benzinbe injektor tisztito adalekot (szoktam ugy neha neha) a valaszokat elore is koszonom

2021. dec. 14. 07:23
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Az az injektor tisztító az annyi mint a kéz rátétel egy táltostól.

De teljesen mindegy hoyg mi a baja mert ezt úgyse tudod otthon megbütykölni és vinni kell szervizbe.

2021. dec. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Nálam anno ugyanennél a típusnál szimplán annyi volt hogy megadta magát a trafó. Trafók és gyertyák cserélve lettek és újra jó volt.
2021. dec. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Hát elsősorban a gyertyát vedd ki és pucold meg. Ha az jó, akkor befecskendezős dolog. Benzin és szikra kell a robbanáshoz.
2021. dec. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
ja, próbálj egy trafó+gyertyacserét.
2021. dec. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
AZ jó lesz a gyertya és trafó csere, az a Wartburg és Zsigulinál is helyre hozta.
2021. dec. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Beviz Elek ***** válasza:
45%

#5

Azt hitted hogy vicceskedve majd oltasz egy nagyot mi? Nem jött be…

Egyrészt a Wartburgban és Zsiguliban nem volt trafó, másrészt pedig mi okozhatja hogy csak az egyik hengerben marad ki az égés? Az esetek legnagyobb részében gyertya vagy trafóhiba. A nagyon nagy szerencse hogy ezt a legegyszerűbb ellenőrizni. Megnézed melyik hagy ki, felcseréled a gyertyát/trafót egy másikkal és meglátod hogy a hiba vándorolt-e.

2021. dec. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Trafó, ugyan ez volt velem is. Ha egyet akarsz cserélni, inkább vegyél bontottan, mert ha veszel 1 db újat, a többit megölni idő előtt. Nyilván legjobb lenne mindet cseréni.
2021. dec. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen a valaszokat, trafot kellett cserelni, igaz most igy hirtelen egy ujjat vettem bele de januarba nagyszerviz lessz amiben cserelve lessz a maradek 3 is
2021. dec. 16. 06:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!