Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyekről milyen véleményetek...

Emberke5 kérdése:

Melyekről milyen véleményetek van?: alfa romeo159 1.9 Vagy dodge caliber 2.0 disel Melyik mennyire költséges, megbízható igényes, kényelmes-tágas... Fenntartása stb K

Figyelt kérdés
2021. dec. 14. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:

alfákról általános vélemény,hogy nagy élmény vezetni őket, már amikor éppen működnek

dodge nem jó ötletnek sem; amerikai márka, helyi képviselet nélkül. Nincs hozzá szakértelem sem megfelelő alkatrészellátás

2021. dec. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A Shakespeare összes kevés lenne ezt kitárgyalni.


Minden információ megtalálható róluk a neten. MINDEN.

Egyszerűsítve 2 válasz van, így lesz egy-egy tábor mindegyikből. Utána meg ebbe keveredik meg az ember. Azt vedd amelyik tetszik.

Ja, és pénzbe kerül minden.

2021. dec. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Alfa: 1.9 JTD van benne, mind a 8 mind a 16 szelepessel alapvetően nem szokott probléma lenni. (tán 16 szelepessel szokott szivósor gond lenni, de olyan 40.000 forintból orvosolható)


Dodge 2.0 crd: Egy katyvasz az egész több márka cuccaiból van összerakva, a motor alapja (vagy az egész?) VW féle 2.0 PD, de már rég csináltunk ilyet.

2021. dec. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Értem én most is alfa 156-om van és tényleg élmény sógoromnak van egy 159-e az sokkal jobb...

De a caliber meg fogott valahogy. Azt tudom hogy volkswagen motor van benne.

2021. dec. 14. 20:23
 5/6 A kérdező kommentje:

3. Mit tudsz még a caliberrol ?

Az alfán még a szilentek meg lengokarok amik sűrűn cserések ...

2021. dec. 14. 20:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak vezérlés + olaj csere volt rajta, de sokat nem volt a gazdájánál.
2021. dec. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!