Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes AMG GT S-nél kényelme...

Mercedes AMG GT S-nél kényelmesen oda tudják adni a kaját a Mc'Drive-ban?

Figyelt kérdés
Nem túl alacsony?
2021. dec. 16. 00:34
 1/6 anonim válasza:
93%
De
2021. dec. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ma még nincs téliszünet nem?
2021. dec. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj a kifőzdébe és ott a pultnál gyalog kell enni.
2021. dec. 16. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha megmondod milyen magas az ablaknylás alja és teteje, lemérem az enyémet és meg tudom mondani. Képek alapján nagyon hasonló magasságú, mint az én autóm és én gond nélkül megyek bármelyik drive-ba. Max a pultosnak kell kicsit mélyebbre hajolni
2021. dec. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elég alacsony, de megoldható.
2021. dec. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Koaxk Ábel ***** válasza:
100%

Istenem, de imádnám, ha ez lenne a legnagyobb frusztrációm az életben, hogy első a randin a csajom az AMG Mercimmel elviszem a Meki mcdrive-ba, hogy lássa, azért megfogom a pénzt! 1500-ért bármit kérhet, és még rá is kacsintanék az üvegszememmel!


Gyáááh heeee, aztán elmennénk az izabella utcai gangos lakásomba, megmutatnám a helyi kultúközösséget, akik vígadva mulatnak egy égő hordó körül... ajj istenem, milyen romantik idil.


Hát kicsit be is könnyeztem, eredetileg gondolkoztam, hogy levinném a miss playboyt egy jót fornettizni a nyugati aluljáróba, de azért csak elővettem az Amg Mercit, mégis csak nem úr aki nem pazarol!

2021. dec. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!