Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Féknyereg menete tönkrement,...

Féknyereg menete tönkrement, elforog a csavar, mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
Milyen szakembert kell keresnem?
2021. dec. 17. 02:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Próbálhatsz butikost is, vagy okleveles könyvvizsgálót, de jobban jársz egy autószerelővel, aki kicseréli a kerékagyat.

Légkulccsal szakítottad meg?

2021. dec. 17. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Új menetet kell fúrni.
2021. dec. 17. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 Nem, racsnis kulccsal szedtem szét/raktam össze, de már akkor nagyon könnyen megindult amikor kivettem, gyanítom még az előző tulajnak jött össze, csak aztán valamilyen csoda folytán nem rázkódott ki a helyéről.

Nem cserélni szeretném, hanem a menetet javítani - motorról van szó, cserével nem vinném sehova, 4 csavart kéne csak ehhez leszedni/visszarakni. Menetet viszont sosem fúrtam, nincs is hozzá szerszámom, és őszintén nem is ezen kísérleteznék - csak épp fogalmam sincs, hogy ki foglalkozik ilyesmivel, mármint hogy mire kellene keresnem. A "<település> menetjavítás/menetfúrás" kifejezésekre csak menetjavító készletekre mutató találatokat kaptam.

2021. dec. 17. 05:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Megveszed a menetfurot es atfurod te is. Semmi bonyolult dolog
2021. dec. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, autószerelőknek tanítják-e a menetfúrást, de egy rutinosabb, ügyesebb szaki biztos megbirkózik vele, vagy egy lakatos.
2021. dec. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát, ha van hely, akkor ideiglenesen egy hosszabb csavarral és egy anyával össze tudod rakni.🤷‍♂️
2021. dec. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kiszakadt menettel sok csodát nem lehet tenni; nagyobbra fúrni, menetet vágni és menetes betéttel visszahozni eredeti átmérőre
2021. dec. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 crudy ***** válasza:

Autószerelők is általában hozzám hoznak dolgokat menetfúrásra, nem bajlódnak ilyennel csak ha javítani kell, vagy nem extra.


Keress egy gépműhelyt a közeledben. És pesten tudnék segíteni, valójában nem nagy atrakció.

2021. dec. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!