Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A romák miért nem szeretik a...

A romák miért nem szeretik a motorokat meg a motorozást?

Figyelt kérdés
Szinte 0% a motoros romák száma, akik járnak is romák motorral azok is ilyen lerugott s..rokkal. Miért van ez?
2021. dec. 17. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Mer' azzal nem lehet vinni a vasat meg a többi bizniszt, tesó.
2021. dec. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Gondolom azért, mert nem tudják megfizetni és a családot sem praktikus szállítani vele, lévén a legtöbb motor egyszemélyes, a többszemélyesek meg nem túl kényelmesek.
2021. dec. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Nincs rajta akkora csomagtartó.
2021. dec. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Koaxk Ábel ***** válasza:
72%

Szerintem nem azért mert nem tudják megfizetni, egy motornál lényegesen drágább autókkal szoktak járni!


Egyszerű az oka, ösztönlények, a rajoskodás, a villogás, a kivagyiság náluk a szempont!


A csóróbb is megveszi a lerúgott 20-30 éves S Mercedes-t


A gazdagabb meg szintén az új vagy fiatal S Mercit vagy A8-at vagy 7-es bömöst! Lényegtelen...


Az egész arról szól, hogy rá dől a putri, mert igénye a béka segge alatt van, de a kivagyiság és rajoskodás, magyarul a díszlet a minden a c típusúaknál.


A motornál mit lehet rajoskodni?

2021. dec. 18. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%

Azért nem kéne általánosítani... Kaptam már pár ajánlatot rossz környékeken motorozva, hogy majd ő megveszi. Oszt amikor mondom hogy nem eladó, akko meg "Na de mégis, mondjá má' egy árat öcsi" 🤷‍♂️

Volt hogy egy napbarnítottalegény megállított, hogy nincs e nálam fujtató mert defektes a kereke. Mondtam hogy nincs, ekkor kis gondolkozás után megkérdezte hogy nem adom el neki a motoromat, azzal haza tudna menni legalább... A kocsit elnézve, lehet hogy zsebből kifizette volna a motor árát.

A másik meg Biztonságos üzemeltetés tanfolyamon, mikor motorral mentem, le sem tudta venni a szemét a motorról. Kérdezte hogy kipróbálhatja-e, mennyit fogyaszt, stb..

2021. dec. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

Motoroznak azok, csak nem feltétlenül a te tarsasagodban állnak meg.


Egyébként elég sok roma motorozik, nem feltétlenül kell korom feketének lennie egy romának.


Csak azért nem tűnik fel, mert nem olyanok, mit azok a társaik akikről állandóan rosszat hallani.

2021. dec. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
én ismerek nagymotoros cigányokat elég sokat (sport,cross , csopper ) egy közös van bennük 1-2 gyerek van és nem putrisok
2021. dec. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%
Mert nagyon félnek a haláltól betegségtől, az autóban biztonságban érzik magukat
2022. jan. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!