Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A4 B8 2.0 quattro 4.5...

Audi A4 B8 2.0 quattro 4.5 millióért?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszettek ezek az Audik. Előre leszögezem, hogy nem felvágásból, vagy hasonlók miatt venném, s tiszta sor az is, hogy nem Yaris kategória a fenntartása sem, majd kétszer akkor, nem is csoda. Csupán az érdekelne, hogy 4.5 millióért már vajon vannak épkézláb példányok, amiknek volt gazdája, s nem kell hetente rohannom a szervizbe vele? 177 lóerős a kiszemelt, 6 sebességes manuális váltóval.
2021. dec. 18. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
41%
Túl sok érte ezzel a motorral meg a kézi váltóval.
2021. dec. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem ezzel a 2.0 dízellel több, mint elegendő lenne, nekem. Állítólag megbízható is. Állapotra mennék inkább.
2021. dec. 18. 21:07
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A mostani árakat nem ismerem, eléggé felmentek a használtautó árak. A legjobb az, ha felmész hahu-ra, megnézed mennyiért adnak olyat ami nagyjából egyben van, és utána megnézed azt is hogy mennyiért vannak full-os hibátlan példányok. A kettőt átlagolod, az lesz az, ami alatt nem érdemes venni a típusból. De anyagilag nem biztos hogy az az átlag lesz a jó, lehet érdemes elmenni a drágább de jobb állapotúak felé. Ezt kb. bármelyik típussal meg tudod tenni. Viszont ha B8 felé érdeklődsz, akkor ajánlom, hogy hamar próbálj ki egyet. Nem kell a legjobb állapotúnak lennie, csak érezd meg hogy milyen vezetni. Én is szemeztem pár éve egyel, egészen addig, amíg bele nem ültem. 3 perc elég volt hozzá, és azt mondtam, hogy még szeretném érezni hogy élek, koporsónak elfogadnák mert annál nem baj ha dögunalmas, de egy autónál ez elég nagy hátrány.
2021. dec. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!