Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Srácok szerintetek melyik a...

Srácok szerintetek melyik a legjobb elektromos sportautó?

Figyelt kérdés

2021. dec. 27. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Porsche Taycan
2021. dec. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Lehet én vagyok hülye, de én nem használnám az elektromos és a sportautó kifejezéseket egy mondatban
2021. dec. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
61%
Én meg tennék a mondat végére egy pontot.
2021. dec. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
#2 ezzel én is abszolút egyet tudok érteni.
2021. dec. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%
#2 Teljesen egyetértek!
2021. dec. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

Rimac Nevera.


Megfizethetőbb áron a Tesla Model S Plaid.


De a Porsche Taycan vagy a Tesla Model 3 Performance is jó.

2021. dec. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

#2,4,5

Mert nektek a sportautó a hangot, és a benzinszagot jelenti? Már most le vagytok maradva, pedig még nem is maxolták ki a villanymotorokat.

2021. dec. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
86%
Ugyebár a jó gyorsulás önmagában nem tesz sportossá egy autót. Kell hozzá a jó kanyarodási készség, és a sportos külső is. Sokak szerint könnyűnek kell elsősorban lennie a jó sportautónak. Ezért vagyunk gondban az elektromos autókkal. Vannak bivalyerős elektromos szupersport autók, de könnyű és erős alig. A BMW i3 és a Mini Cooper a két legkönnyebb elektromos kocsi, amikben már van erő. Az i3 viszont a magas építése és a virsli gumijai miatt külsőre nem igazán sportos. Szerintem a Mini Cooper most a legjobb sportosság szempontjából. Megtartotta gokartos jellegét, jól is megy, nem lett túl nehéz, kemény a rugózása. Hát a hangja olyan amilyen.
2021. dec. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!