Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nekem is kene munkalapot kapnom?

Nekem is kene munkalapot kapnom?

Figyelt kérdés
Nem régóta használok céges autót. Voltam vele szervizben (amelyikkel a cég szerződött), de én nem kaptam arról, hogy mit csináltak vele. Jövő heten megint vinnem kell. Nekem is “jár” a munkalap vagy mi? Szeretném tudni, mi történik vele, és hogy ez ugyanaz-e, mint amit a céggel kifizettetnek?

2021. dec. 28. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

"Szeretném tudni, mi történik vele"

Maximum megkérdezheted,azt vagy megmondják vagy nem. Mivel nem te vagy a megrendelő így neked semmi közöd hozzá.

2021. dec. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én bárhova hordtam eddig a céges autót, mindenhol megkaptam a munkalapot.
2021. dec. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Miért ne lenne közöm? Én használom.

2-es, kérned kellett vagy automatikusan?

2021. dec. 28. 14:34
 4/8 Beviz Elek ***** válasza:
100%

#3

“Miért ne lenne közöm? Én használom.”

Eddig hány autó kulcsát dobtad vissza mert nem láttad az utolsó átvizsgálás eredményét? Mint említette az #1-es válaszoló, nem te vagy a megrendelő és semmi közöd hozzá. A te felelősséged és te feladatod hogy indulás előtt a tőled elvárható szinten átnézd az autót hogy alkalmas-e a közúti közlekedésre, de nem kell tudnod hogy mikor és milyen olaj került bele, milyen értékeket mutat a futómű állítás stb.


Ha neked ez ennyire fontos akkor a főninél kopogtass.

2021. dec. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Automatikusan adták.
2021. dec. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Összeírtam egy lapra, hogy mik az észrevételeim. Van, amit nem javítottak ebből, van, ami rosszabb lett. Szeretném tudni, hogy szerintük mit csináltak meg.
2021. dec. 28. 21:37
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
Akkor kérdezd meg basszus. Még ha nem is ad munkalapot, azért el tudja mondani a munkafelvevő hogy miket csináltak.
2021. dec. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Azt szerettem volna tudni (basszus), hogy “jár-e” a munkalap. Szóban nem ugyanaz, mint írásban.😂

De azért köszi, békés új évet!

2021. dec. 30. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!