Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra H 2009-es központi...

Opel Astra H 2009-es központi zárja nem működik, így csak a sofőr felőli ajtót tudom zárni kulccsal (jobb 1, 2, bal 2 ajtó, csomagtartó nem záródik), mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
Előzmények: A csomagtér nem nyílt (mikró-kapcsolós), az ablakmosó motor nem ment. Ellenőriztem a biztosítéktáblát, mire megtaláltam a hibás biztit (8-as foglalat). Közben a többit is kihúzogattam ellenőrizni, többek között a 7-est (központi záré). Azóta a központi zár nem működik, pedig a biztosíték jó. Mi a megoldás, házilag meg lehet csinálni?

2021. dec. 28. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Elemcsere a taviranyitoban
2021. dec. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Biztosan nem, mert a másik kulcs sem zárja, ráadásul a műszerfalon lévő központi zár gombja sem zárja.
2021. dec. 28. 23:36
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

" Mi a megoldás, házilag meg lehet csinálni? "

Erre te fogod megadni a választ.

2021. dec. 29. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha biztosan mindent jól visszaraktál, vedd el az akkusarut legalább 10 percre!
2021. dec. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dzsoki ***** válasza:
Az akkusaru levétele,jó ötlet. Előbb azért,nézd meg a 7-est! Lehet,hogy nem nyomtad vissza eléggé.
2022. jan. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!