Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Amerikában is jellemző szidni...

Amerikában is jellemző szidni a BMW-seket, hogy nem indexelnek?

Figyelt kérdés

Több gúnyos, mérges videót is találni, ez az egyik: [link]


Azt hittem, hogy csak nálunk szokás ez.



2021. dec. 29. 20:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Dobb még fel párat, mert ezen pont indexel ;)
2021. dec. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
11%

3-5 literes autókkal minek indexelni? Motorosként érdekelne. csak itt 200kg-hoz 201 lóerő párosul, mire az irányjelzővel foglalkoznék, addigra már átsoroltam, úgy hogy kb észre sem vett a mögöttem haladó.

Engem nem érdekel a másik közlekedő, ha nem rendőr jön mögöttem akkor tudok indexelni, de azon kívül ma már felesleges, csak kis köbcentis autóknak hasznos.

2021. dec. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#2


Ilyen balgaságot még életemben nem hallottam, mint amit prezentáltál. Az irányjelzés arra szolgál, hogy jelezd pozícióváltási szándékodat. Például sávváltás, parkolás, kereszteződésben való befordulás, előzés. Az irányjelzés független attól, hogy hány köbcentis járművet vezetsz, milyen erős az adott jármű, ráadásul legtöbbször lassabban kell menni velük, tehát nem úgy van, hogy hirtelen bevágódok lendületből. A 3-5 liter belövése is hülyeség, hiszen a régi, nagyobb köbcentis, szívó autók lomhábbak, mint az újabb, 2 literes turbósak. Egy kamion is nagy köbcentis, mégis lassú a személyautóhoz képest. Lehetne sorolni a dolgokat, egyszerűen balgaság, amit beszélsz.

2021. dec. 29. 22:33
 4/11 A kérdező kommentje:
*Gondolom, hogy a linkelt videó alapján neked automatikusan az autópálya jutott eszedbe, hogy te ottan a motoroddal bevágódsz ide-oda, tehát fölösleges az irányjelző használata. Csak amikor meg városban közlekedsz, jó volna tudni, hogy merre akarsz menni, a saját épséged miatt is.
2021. dec. 29. 22:36
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy mit csinálnak amerikában. Nem mérvadó.

Amúgy is nem az autó indexel hanem a sofőr. Ilyen sofőr mindenhol van, nem nemzetiség függő.

2021. dec. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem aki közlekedik, az látja, hogy nem csak a BMW-sekre jellemző, hogy nem használnak indexet, és nem csak sáváltások alkamával maradt el az ilyennél.
2021. dec. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#5


Az, hogy a BMW-s nem indexel, nem csak Amerikában tűnik fel az embereknek.

2021. dec. 29. 23:53
 8/11 anonim ***** válasza:
Én már két BMW-s sráctól hallottam, hogy csak azért nem indexel, mert akkor leszólják a bent ülők, igy a továbbiakban elszokott az indexeléstől.
2021. dec. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ha ilyen véglények a tulajdonosaik, mint a #2, ne csodálkozz, hogy bárhol szidják őket.

Bár én nem figyelem a típust, inkább úgy veszem észre, a drága autó tulajdonosokra jellemző ez.

2021. dec. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 batragramzadarma ***** válasza:
100%

Akkor én a prémium autósok szégyene vagyok?

Mindig használom az irányjelzőt mert a többi résztvevőnek jogában áll tudnia hogy mik a szándékaim.Aki nem használja szégyelje magát!Talán ezért is olyan a közlekedési kultúránk mint amilyen.

Aki balra akar kanyarodni de nem használja az irányjelzőt és oldalról vagy hátulról rácsukják a bódét az meg is érdemli.

A gyorshajtás is egy ilyen dolog ami miatt a legtöbb balaeset történik valamint a ráfutásos balesetek a qva telefon miatt.

Sajnos mindig a vétlenek isszák meg a levét ezeknek a dolgoknak pedig őket is haza várják lásd:soroksári uti baleset csupán a gyorshajtás miatt meghalt egy édesanya.

Tömöre ez a véleményem a szabálytalan közlekedőkről és akinek nem tetszik tehet egy szivességet!

2021. dec. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!